Anasayfa / Cafe - Restaurant / Döner Gazino Nerede – Nasıl Gidilir?

Döner Gazino Nerede – Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Döner Gazino Nerede – Nasıl Gidilir? – Kütahya Gezi Rehberi hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

Döner Gazino Nerede?

Döner Gazino, Kütahya ilinin merkez sınırları içerisinde yer almaktadır. Merkeze bağlı Maruf Mahallesinde bulunur.  Kent merkezine yaklaşık olarak 3 km uzaklıkta bulunur. Kütahya kalesi sınırları içerisindedir.

Döner Gazino

Döner Gazino Kütahya ilinin merkez sınırları içerisinde yer almaktadır. Merkeze bağlı Maruf Mahallesinde bulunur.  Kent merkezine yaklaşık olarak 3 km uzaklıkta bulunur. Kütahya kalesi sınırları içerisindedir.

Kütahya’da kente hâkim tepede bulunan tarihi kale içerisine 37 yıl önce yaptırılan Döner Gazino, 45 dakikada 360 derece dönerek ziyaretçilerine oturdukları yerden kent manzarasını izleme imkânı sağlıyor. Bu sayede şehrin her yerini izleyebilirsiniz.

Döner Gazino Nasıl Gidilir?

Döner Gazino ’ya ulaşım oldukça rahattır. Buraya hususi araç ya da toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Hususi araç ile Kütahya merkezden gelenler Sultan Bağı Cad. üzerinden ve Büyük Hisar Sok. üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler. Toplu taşıma ile gelenler kent merkezinden kalkan şehir içi otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca yürüyerek de çok rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.

OKUMALISIN  Rumeli Hisarı Nerede-Nasıl Gidilir? Rumeli Hisarı Gezi Rehberi

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Ayrı Gezegen Cam Terası Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere  Ayrı Gezegen Cam Terası Nerede – Nasıl Gidilir? Kocaeli’de Gezilecek Yerler Hakkında bilgiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir