Elişi Cafe Restoran – Gebze’de Kahvaltı Yapılacak Yer / KOCAELİ

Elişi Cafe Restoran – Gebze’de Kahvaltı Yapılacak Yer / KOCAELİ

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Elişi Cafe Restoran Nerede – Nasıl Gidilir – Restorant’ın Menüsü – Kahvaltısı – Yemek ve Tatlıları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                     Elişi Cafe Restoran Nerede?                             

Kocaeli ilinin Gebze ilçe sınırları içerisinde Eskihisar Sahili’nin hemen üst kısmında bulunan Gebze Millet Bahçesi içerisinde bulunuyor.

                 Elişi Cafe Restoran Hakkında Bilgiler            

Gebze Millet Bahçesi’nin üst kısmında Eskihisar Sahili ve Eskihisar Kalesi manzarasına sahip bir konumdadır. Menülerinden birazdan bahsedeceğiz fakat bulunduğu konum manzara ve imkanlar ile de oldukça güzel bir yer olduğunu söylemeliyiz.

Gebze ilçesinde Hem manzarası olsun hem sahile yakın olsun hem oyun parkı olsun hem de Kahvaltı & yemekleri güzel olsun derseniz hepsini bir arada bulacağınız nadir mekanlar arasındadır.

Bu restorana geldiğinizde yemek sonrasında yapılacak bir sürü aktivite olması buranın tercih edilme sebepleri arasındadır. Millet Bahçesi gezilebilir, Çocuklarınız oyun alanında oynatabilirsiniz, Dağ kızağında keyifli anlar yaşayabilir veya Eskihisar Sahilinde keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz.

                      Gebze’de Kahvaltı Yapılacak Yerler                 

Elişi Kafe’nin tatlıları ve yemekleri de mekan kadar beğeniliyor. Özellikle de kahvaltısının oldukça kaliteli olduğunu ayrıca belirtmek isteriz. Üstteki fotoğraftan kahvaltı içeriğini görebilirsiniz.  Mekan’da hangi yemekler var derseniz saymakla bitmez gibi..

En güzeli sizler Menü ve Fiyatlar için işletmenin instagram sayfasına bir göz atın diyelim…

                  Elişi Cafe Restoran’a Nasıl Gidilir?                 

Kocaeli ilinin Gebze ilçe sınırları içerisinde Eskihisar Sahili’nin hemen üst kısmında bulunan Gebze Millet Bahçesi içerisinde bulunuyor.

Buraya herhangi bir toplu taşıma maalesef gitmiyor. En yakın minibüs sizi Eskihisar Sahiline kadar getiriyor ve buradan sizler 10 dakikalık bir yürüyüş ile gitmeniz gerekecektir

Gebze Mustafa Paşa Camisinin önünden kalkan 406 hat nolu Eskihisar Minibüsleri ile Eskihisar Sahiline kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şahsi aracı ile gidecekler; altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirler.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Gebze’de Kahvaltı Nerede Yapılır

Gebze Kahvaltı Yapılacak Yerler

Gebze Kahvaltı

Gebzenin En İyi Kahvaltı Mekanları

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.