Eskişehir’de Bayanlara Özel Aquapark ve Yüzme Havuzları

Eskişehir’de Bayanlara Özel Aquapark ve Yüzme Havuzları

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Eskişehir’de Bayanlara Özel Aquapark ve Yüzme Havuzları  hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Eskişehir’de Bayanlara Özel Aquapark ve Yüzme Havuzları

     1-Beylikova Yarı Olimpik Yüzme Havuzu    

Beylikova Belediyesi tarafından işletilen bu yer, toplamda 3 adet havuzdan oluşmaktadır. Havuzlardan 1 tanesi de kaydıraklıdır.

Her Cuma Günü Bayanlar günü olarak kullanılmaktadır.

Tel: 0222 531 30 30 (Beylikova Belediyesinin Telefon numarasıdır, Buradan bağlatabilirsiniz)

Adres:  Beylikova Girişi Köprü Yanı

2-Tepebaşı Belediyesi Ertuğrulgazi Su sporları Merkezi

Su Sporları Merkezi içerisinde bir adet 25 metre uzunluğunda altı kulvarlı yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, bir adet 25 metre eğlence havuzunun yanı sıra Birde Açık havuz bulunmaktadır. Havuz dışında, Ayrıca Yoga, Pilates, Aerobik, masa tenisi, toplantı salonları ve step alanları da bulunmaktadır.

Bayanlar Günü; Salı-Perşembe günlere bayanlar günüdür.(Not:Bayanlar gününün saatleri değişmektedir. Bazen sabahtan öğlene kadar bazen de öğlenden akşama kadar. Sizlere tavsiyemiz, Gitmeden önce Aşağıda verdiğimiz irtibat numarasından arayıp teyit etmeniz yönündedir.)

Adres: Ertuğrulgazi Mahallesi Alpar Sokak NO:53-ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 310 39 45

   3- Esaqua Garden Aquapark ve Yüzme Havuzu  

Esaqua Garden yüzme Havuzu, 750 metrekare yüzme havuzu, 250 metrekare çocuk havuzu, 200 metrekare düşme havuzu, yetişkinler için 6 adet su kaydırağı ve Ayrıca küçük çocuklar için 5 adet su kaydırağı ile gelen misafirlerine keyifli anlar yaşatmaktadır.

Her Salı Kadınlar Günüdür.

0-6 yaş için giriş ücreti alınmamaktadır.

5-12 Yaş Arası % 50 indirimlidir.

Kadınlar gününde, 10 yaşından büyük erkek çocuklar içeriye alınmamaktadır.

Adres: 71 Evler Mahallesi Ertaş Caddesi No: 288 / Eskişehir

Telefon: 0 222 217 10 00

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.