Evrenseki Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Evrenseki Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Evrenseki Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                    Evrenseki Halk Plajı Nerede?                          

Plaj, Antalya ilinin Manavgat ilçe sınırları içerisinde bulunmaktadır. Manavgat Belediyesi tarafından düzenlenen ve bakımları yapılan bu plaj bölgenin popüler turizm yerlerindendir.

2010 yılında Mavi Bayrak alan bu plaj yöre halkı tarafından en çok tercih edilen yerler arasındadır. Halk plajı olmasından dolayı fiyatları oldukça makul seviyededir. İnce kumlu bir sahili ve sığ denizi olmasından dolayı çocuklu aileler tarafından ilgi görmektedir.

Ücretsiz olarak giriş yapılan plaj içerisinde; Wc, Duşluklar, Soyunma Kabini, Şemsiye & Şezlong imkânları ve yeme içme ihtiyaçları içinde kafeterya gibi işletmeler bulunmaktadır.

                Evrenseki Halk Plajı Giriş Ücreti                      

Giriş ÜCRETSİZDİR.

Şezlong kiralama isterseniz eğer kişi Başı ücreti olarak 2023 yılı itibari ile 20 TL gibi bir ücret alınmaktadır.

Şemsiye ise ortak kullanılan üstü kapalı alan kullanılıyor.

           Evrenseki Halk Plajı’na Nasıl Gidilir?                  

Plaj, Antalya ilinin Manavgat ilçe sınırları içerisinde bulunuyor. Kumköy Plajı’na da yakın bir konumdadır. Buraya ulaşmak için tek yapmanız gereken Manavgat ilçesine gelmeniz olacaktır. Side ilçesinden de Dolmuşlar ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.