Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa / Doğal Güzellikler / Fethiye Gizlikent Şelalesi Nerede – Nasıl Gidilir?

Fethiye Gizlikent Şelalesi Nerede – Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Fethiye Gizlikent Şelalesi Nerede – Nasıl Gidilir?  – Muğla Gezi Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Fethiye Gizlikent Şelalesi

Gizli Kent Şelalesi Muğla ilinin Fethiye ilçesinde yer almaktadır. Fethiye ilçe merkezine yaklaşık 50 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Saklı Kente yaklaşık 2 km kadar uzaklıkta bulunan şelale müthiş bir doğal güzellik içerisinde yer almaktadır.  Doğa yürüyüşü sevenlerin özellikle tercih ettiği bir bölgedir. Çoğu kişi tarafından bilinmeyen bir yerdir.  Özellikle ayakkabılarınızı kaymayan cinsten seçmenizi tavsiye ederim. Çocuklu aileler için pek uygun değildir.

Şelalenin suyu oldukça serindir. Bölge asırlık çınarlar ile kaplıdır. Bu doğal güzellik herkesin görmesi gereken bir görünüme sahiptir. Özellikle kafa dinlemek için çok güzel bir yerdir.

Fethiye Gizlikent Şelalesi Nerede ve Nasıl Gidilir?

Gizli Kent Şelalesi Muğla ilinin Fethiye ilçesinde yer almaktadır. Fethiye ilçe merkezine yaklaşık 50 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Özellikle buraya hususi aracınızla gitmeniz gerekmektedir. Gizli Kent Şelalesine ulaşmak için öncelikle Fethiye merkeze gitmeniz gerekmektedir. Fethiye Saklı Kent yolu üzerinde gördüğünüz Gizli Kent tabelalarını takip ederek şelaleye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

OKUMALISIN  Karacaali Gençlik Kampı ve Plajı Nerede – Nasıl Gidilir?

Eğer şehirlerarası otobüsler ile gelirseniz, Saklıkent servisleri veya araç kiralayarak Saklıkent’e gelebilirsiniz. Saklıkent’ten sonra yürüyüşle şelaleye ulaşabilirsiniz.

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Yeşil Türbe Nerede-Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Yeşil Türbe Nerede – Nasıl Gidilir? – Bursa Gezi Rehberi hakkında bilgiler vermeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir