Fethiye Ters Ev (Sihirland) Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Fethiye Ters Ev (Sihirland) Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Fethiye Ters Ev (Sihirland) Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Ziyaret Saatleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Ters Ev, Muğla ilinin Fethiye ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz Mah. Atatürk Cad. üzerinde bulunmaktadır. Muğla merkeze yaklaşık olarak 136 km mesafededir. Fethiye merkeze yaklaşık olarak 12 km mesafededir.

Sihirland, özel bir işletme olarak hizmet vermektedir. Toplamda 800 metrekarelik bir alana sahiptir. Ters evde buluna eşyalar bir evde olması gerektiği gibi. Aynı anda 50 kişiye hizmet verecek bir kapasiteye sahiptir. Hem Fethiye içinden hem de dışından oldukça yoğun bir şekilde ziyaret edilmektedir. Burada çalışan personel fotoğraf çekiminde gelen misafirlere oldukça ilgili davranmaktadır. Sıcak bir aile ortamı görmeye hazır olun.

Burada ters ev dışında kafe yer almaktadır. Genel olarak yöresel lezzetler bulunmaktadır. Sıcak ve soğuk içecekler, tereyağlı gözleme, fastfood bulunmaktadır. Çocuklu aileler için oldukça güzel bir yerdir. Hem keyifli vakit geçirebilir hemde bir şeyler yiyebilirsiniz.

                   Sihirland Fethiye Giriş Ücreti                       

Fethiye Ters Ev Geçici Bir Süre Hizmet vermemektedir.

                             Sihirland Fethiye                                       

GEÇİCİ BİR SÜRE ile HİZMET VERMEMEKTEDİR.

           Fethiye Ters Ev (Sihirland) Nerede?              

Sihirland, Muğla ilinin Fethiye ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz Mah. Atatürk Cad. üzerinde bulunmaktadır. Muğla merkeze yaklaşık olarak 136 km mesafededir. Fethiye merkeze yaklaşık olarak 12 km mesafededir.

            Fethiye Ters Ev (Sihirland) Nasıl Gidilir?              

Buraya toplu taşıma ya da hususi araç ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler Fethiye merkeze geldikten sonra Ölüdeniz’e giden minibüslerle ulaşım sağlayabilirler.

Hususi araç ile gelenler ölüdeniz yolu üzerinde yol alarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.