Fethiye Ters Ev (Sihirland) Nerede – Nasıl Gidilir?

Fethiye Ters Ev (Sihirland) Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere  Fethiye Ters Ev (Sihirland) Nerede – Nasıl Gidilir? – Fethiye Gezilecek Yerler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Fethiye Ters Ev (Sihirland) Hakkında;

Fethiye Ters Ev (Sihirland), Muğla ilinin Fethiye ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz Mah. Atatürk Cad. üzerinde bulunmaktadır. Muğla merkeze yaklaşık olarak 136 km mesafededir. Fethiye merkeze yaklaşık olarak 12 km mesafededir.

Fethiye Ters Ev (Sihirland), özel bir işletme olarak hizmet vermektedir. Toplamda 800 metrekarelik bir alana sahiptir. Ters evde buluna eşyalar bir evde olması gerektiği gibi. Aynı anda 50 kişiye hizmet verecek bir kapasiteye sahiptir. Hem Fethiye içinden hem de dışından oldukça yoğun bir şekilde ziyaret edilmektedir. Burada çalışan personel fotoğraf çekiminde gelen misafirlere oldukça ilgili davranmaktadır. Sıcak bir aile ortamı görmeye hazır olun.

Burada ters ev dışında kafe yer almaktadır. Genel olarak yöresel lezzetler bulunmaktadır. Sıcak ve soğuk içecekler, tereyağlı gözleme, fastfood bulunmaktadır.

Fethiye Ters Ev (Sihirland) Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 09:00- 00:00
  • Salı            09:00- 00:00
  • Çarşamba 09:00- 00:00
  • Perşembe 09:00- 00:00
  • Cuma         09:00- 00:00
  • Cumartesi 09:00- 00:00
  • Pazar          09:00- 00:00
OKUMALISIN  Kuşadası Zeus Mağarası Nerede-Nasıl Gidilir?

Fethiye Ters Ev (Sihirland) Giriş Ücreti

Fethiye Ters Ev, Giriş ücreti kişi başı 20 TL olarak belirlenmiştir. Yiyecek ve içeceklerin ücretleri oldukça makuldür.

İletişim Numarası 0538 080 6450    –     0535 235 9474

Fethiye Ters Ev (Sihirland) Nerede?

Fethiye Ters Ev (Sihirland) Muğla ilinin Fethiye ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz Mah. Atatürk Cad. üzerinde bulunmaktadır. Muğla merkeze yaklaşık olarak 136 km mesafededir. Fethiye merkeze yaklaşık olarak 12 km mesafededir.

Fethiye Ters Ev (Sihirland) Nasıl Gidilir?

Buraya toplu taşıma ya da hususi araç ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler Fethiye merkeze geldikten sonra Ölüdeniz’e giden minibüslerle ulaşım sağlayabilirler.

Hususi araç ile gelenler ölüdeniz yolu üzerinde yol alarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.