Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa / Doğal Güzellikler / Fethiye Yamaç Paraşütü ve 2019 Fiyatları

Fethiye Yamaç Paraşütü ve 2019 Fiyatları

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Fethiye Yamaç Paraşütü ve 2019 Fiyatları – Muğla Gezi Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Fethiye Yamaç Paraşütü ve 2019 Fiyatları

Ülkemizde ilk olarak Yamaç Paraşütü 1990 yılında Fethiye Babadağ pistinden yapılmaya başlanmıştır. Bu tarihten beri anılan aktivite ülke genelinde en yoğun olarak Ölüdeniz de yer alan Babadağ pistinden yapılmaktadır.

Babadağ’da bulunan 1200mt, 1700mt, 1800mt ve 1900mt pistleri bulunmaktadır. Fethiye Ölüdeniz’de yılın 12 ayında da Babadağ zirvesinden uçuş imkânı bulunmaktadır. Buraya tur ile gelmeniz halinde daha avantajlı olduğunu göreceksiniz. Rezervasyon yapmak da sizin için avantaj sağlamaktadır.

Yamaç Paraşütü Rezervasyon yaptığınız zaman sizden otel bilgilerinizi alan firma yetkilileri, uçuş saatinizden yaklaşık yarım saat kadar önce sizi Fethiye bölgesinde konakladığınız otelden alarak toplanma alanına getirmekteler.

Babadağ 1200 Pisti: Bu pist özellikle kış mevsiminde kullanılmaktadır. Bu pistten yapılan uçuşlarda havada kalma süreniz diğerlerine göre biraz daha kısadır.

Babadağ 1700 Pisti: Bu pist Babadağ’ın güney yönünde bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında en sık kullanılan pist burasıdır.

OKUMALISIN  Belemedik Tabiat Parkı Nerede - Nasıl Gidilir?

Babadağ 1800 Pisti: Bu pist diğer pistlere daha az kullanılmaktadır. Kuzey kısmında bulunan pist rüzgâr yönlerine göre tercih edilmektedir.

Babadağ 1969 Pisti: Bu pist Babadağ’ın en yükseğidir. Buradan atlayış ortalama 45 dk civarında sürmektedir.

Erkek pilotlar olduğu gibi bayan yamaç paraşütü pilotu da bulunmaktadır. Uçmak isteyen bayan yolcular isteğe bağlı olarak bayan pilot talep edebilmektedir. İsteyen Çiftler için aynı anda başlayan uçuşlarla yan yana uçabilme imkânı bulunmaktadır. Maximum ağırlık 100 kilodur.

Fethiye Yamaç Paraşütü 2019 Fiyatları

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2019 yılı fiyatlar 500 TL’dir. İsteğe bağlı olarak gökyüzünde pilot 360 kamerası ile harika video, fotoğraflar ile eşsiz pozlar elde edebilirsiniz. Bu video ve fotoğrafları isterseniz 150TL karşılığında alabiliyorsunuz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Karaman Çeşmeli Kilise Nerede – Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Karaman Çeşmeli Kilise Nerede – Nasıl Gidilir?– Karaman Gezi Rehberi hakkında bilgiler …

Bir yorum

  1. Fatma

    Fiyat bilgisi detayı iyi olmuş, elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir