Fındıklı Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Beyoğlu – İstanbul

Fındıklı Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Beyoğlu – İstanbul

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Fındıklı Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücretli mi? Ateş Yakmak Serbest mi? Mangal Yapılır mı? Piknik Yapılacak Alanlar hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Fındıklı Parkı, İstanbul ilimizin Beyoğlu ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Beyoğlu ilçesine bağlı Fındıklı semtinde bulunur. Cihangir Mahallesi Somuncu Sokak üzerinde yer almaktadır.

Bu Park Deniz kenarında yer almaktadır. Bu park İstanbul boğazının muhteşem manzarasını en iyi şekilde görebileceğiniz konumdadır. Bulunduğu bölge itibariyle temiz havasıyla sade ve güzel yerlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

                       Fındıklı Parkında Neler Yapılır?                  

Bu Park içinde çay bahçesi, kafe türü birkaç mekân yer almaktadır. İsterseniz burada bir şeyler yiyip içebilirsiniz. İsteyenler kendi getirdiği yiyecekleri tüketme şansına sahipler.  İstanbul akşamları için oldukça sakin bir yer. Denize bakan masalarda keyifle çayınızı yudumlamak için harika bir alandır. Çocuklu aileler için Oyun Parkı bulunuyor.

Ateş Yakmak – Mangal Yakmak YASAKTIR.

                              Fındıklı Parkı Nerede?                            

Park, İstanbul ilimizin Beyoğlu ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Beyoğlu ilçesine bağlı Fındıklı semtinde bulunur. Cihangir Mahallesi Somuncu Sokak üzerinde yer almaktadır.

                      Fındıklı Parkına Nasıl Gidilir?                     

Buraya toplu taşıma veya hususi aracınız ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Hususi araç ile gelenler konum bilgisini kullanarak rahat şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile gelmek isteyen kişiler, 22, 28, 28T, 29D, 30D, 41E, 37T ve 49T otobüslerine binerek bölgeye ulaşabilirler.

Tramvay T1 ve M2 hattına binerek gelebilirler.

Dolmuş ile gelmek isteyenler ise D-61 hattına binerek ulaşım sağlayabilirler.

YOL TARİFİ / GOOGLE HARİTALAR

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.