Gemlik’te Denize Girilecek Yerler – Giriş Ücretleri – BURSA

Gemlik’te Denize Girilecek Yerler – Giriş Ücretleri – BURSA

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Gemlik’te Denize Girilecek Yerler – Plajların Şemsiye & Şezlong Giriş Ücretleri  hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                 Gemlik’te Nerede Denize Girilir?                

                  Büyükkumla Halk Plajları                            

Gemlik ilçesinde bulunuyor. Bele diye tarafından işletilen yerin girişi ücretsizdir. Şezlong & Şemsiye ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Büyük ve Küçük Kumla Plajı olarak 2 farklı yerde denize girebilirsiniz.

                            Küçükkumla Plajı                                

Gemlik ilçesinde bulunuyor. Belediye tarafından işletilen yerin girişi ücretsizdir.  Büyük bir tente yapılmış kullanabiliyorsunuz, Şezlongları ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

                           Kurşunlu Halk Plajı                              

Gemlik İlçesinde bulunuyor. Bayanlar için ayrı bir Plajda bulunmaktadır. 2 km uzunlukta kumsalı bulunuyor. Genel olarak sahili ince kumludur. Yer Yer taşlar çıkıyor. Sahil içerisinde bir büfe var. WC – Duş imkanı bulunuyor. Girişte Araçlar için ücret alınmaktadır.

                              Kumsaz Halk Plajı                              

Plajın Sahili, Taşlı ve Kumlu bir yapıya sahiptir. Herhangi bir işletme bulunmuyor. Kendi Şezlong ve Şemsiyenizi götürmelisiniz. Duş ve WC var ama sahilden biraz uzaktadır.

Gemlik’te Denize Girilecek Yerler

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments