Genç Osman Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – AKSARAY

Genç Osman Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – AKSARAY

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Genç Osman Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Mangal & Piknik Alanları Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

              Genç Osman Parkı Hakkında Bilgiler                

Aksaray ilinin Merkezin Toki Bloklarına yakın bir alanda bulunuyor.  Park, 2016 yılında 150 bin metrekarelik bir alan üzerine yapılmıştır. Park  içerisinde Mangal – Piknik Alanları, Yürüyüş Yerleri, Çocuk Oyun Parklarıyla keyifli vakit geçireceğiniz bir yerdir. Park içerisine yapılan çiçek süslemeleri de parka ayrı bir hava katmıştır.

            Genç Osman Parkı’nda Neler Yapılır?                  

Park, Aksaray ilinin En Büyük Parkı konumundadır. Gerek oyun Parkı alanlarıyla, gerekse açık spor alanlarıyla siz doğa severler eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir yerdir. Sizler Kapalı kamelya da ateş yakıp piknik yaparken çocuklarınız çimlerde koşacak, Oyun parkında oyunlar oynayacaktır.  Genç Osman Parkında, 2 Adet Halı saha, Adet Basketbol Sahası, Voleybol sahası ve Tenis Kortunun bulunduğu spor Kompleksi bulunuyor. Özellikle çocuklu aileler için eğlenceli vakit geçirilecek bir yerdir. Ayrıca Park içerisinde bir de süs havuzu bulunuyor.

                 Genç Osman Parkı Giriş Ücreti                        

Giriş ÜCRETSİZDİR.

              Genç Osman Parkı’na Nasıl Gidilir?                  

Aksaray ilinin merkezinde bulunuyor. Buraya ister şahsi aracınızla isterseniz de Toplu taşıma aracı ile kolayca gelebilirsiniz. Toplu taşıma ile gelecekler, Aksaray Lisesinin Önünden kalkan Toki Dolmuşları ile gidebilirsiniz. Şahsi aracınız ile gelecekseniz eğer, Toki olarak bilinen mevkiye doğru gittiğinizde yönlendirici tabelalar yardımı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.