Geyikli Turkcell Platinium Park’a Nasıl Gidilir – Otobüs – Minibüs – Ayazağa

Geyikli Turkcell Platinium Park’a Nasıl Gidilir – Otobüs – Minibüs – Ayazağa

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Geyikli Turkcell Platinium Park’a Nasıl Gidilir – Otobüs – Metro – Dolmuş ve diğer yollar Hakkında bilgiler vereceğiz.

         Turkcell Platinium Park Hakkında Kısa Bilgiler     

Türkcell Platinum Park, İstanbul ilinin Şişli İlçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Avrupa Yakası’nda yer alan ilçesi Şişli’ye bağlı Ayazağa’da bulunmaktadır. Turkcell Platinum Park yemyeşil bir orman ve çam ağaçları arasında yer almaktadır. Hem eğlenmek hem de şehrin kalabalığından kurtulmak için burası muhteşem bir yer. Her yaştan insanın dolu dolu zaman geçirip eğleneceği bir yapısı var.  Off road, okçuluk, trekking parkuru, çocuk oyun parkları çeşitli yaş gruplarına ve zevklere hitap etmektedir.

Not: Haftasonu gidecekler aşağıdaki telefon numarasından mutlaka rezervasyon yaptırsınlar.

Turkcell Platinium Park Rezervasyon İletişim: 0531 228 4040

Turkcell Platinium Park’a Toplu Taşıma İle Nasıl Gidilir?

Turkcell Platinium Park’a Gitmek için birçok alternatif bulunmaktadır. Sarıyer’den , Beşiktaş’tan, Maslak’tan otobüs ve Dolmuşlar kalkmaktadır. Detaylı olarak bilgi verecek olursak;

Otobüs ile Gidecekler; Ayazağa olarak bilinen yerde bulunan bu yere 41AT, 41C, 41E, 41Y, 48L otobüslerine binerek kolayca ulaşabilirsiniz. Peki bu otobüsler nereden kalkıyor? Detaylı inceleyelim..

                              Sarıyer’den Gidecekler                                       

41C Numaralı Sarıyer – Ayazağa istikametinde hareket eden bu otobüse; Sarıyer – Yusuf Ziya Stadı – Kocataş Sahili –Balıkçılar Çarşısı – Çayırbaşı – Bağlar Mevki – İstinye merkez – İstinye Park – Maslak Kültür Merkezi – Ayazağa güzergahı boyunca binebilirsiniz.

41E Numaralı Kabataş – Ayazağa istikametinde hareket eden bu Otobüse; Kabataş – Beyoğlu – Yıldız Teknik Üniversitesi – Zincirlikuyu – Levent – Maslak Kültür Merkezi – Ayazağa güzergahı boyunca binebilirsiniz.

                        Zeytinburnu’ndan Gidecekler                              

41AT Numaralı Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsünden başlayan ve Davutpaşa Metro – Cevizlibağ – Topkapı Panaroma 1453 – Bademlik – Nişangah – Çifte Cevizler – Levent Maslak – Maslak Kültür Merkezi – Ayazağa güzergahı boyunca devam eden duraklardan binip Platinium Park’a gidebilirsiniz.

                                   Beşiktaş’tan Gidecekler                              

41E otobüsüne binip Ayazağa ilkokulu durağında iniyorsunuz. İndikten sonra 5 dk yürüme mesafesindedir.

41AT Numaralı Ayazağa – Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü istikametinde devam eden otobüse; Levent – Fabrikalar – Sultan Selim Mahallesi – Seyrantepe Yolu duraklarından binerek gidebilirler.

                                   Dolmuş ile Gidecekler                                

SRY-08 Hat Numaralı  , Zincirlikuyu – Ayazağa istikametinde devam eden Minibüse binerek ulaşım sağlayabilirler. Zincirlikuyudan Kalkan Minibüs – Zincirlikuyu Metrobüs Durağı – Fabrikalar – Yeni Levent – Sanayi Mahallesi – Maslak Kavşağı – Ayazağa Yolu – Lise – Beykent Üniversitesi – Ayazağa güzergahı boyunca devam ediyor.

Geyikli Turkcell Platinium Park’a Nasıl Gidilir?

Şahsi Aracı ile Gidecekler; Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.