Anasayfa / Ege Bölgesi / Güzelbahçe Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir?

Güzelbahçe Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Güzelbahçe Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir?– İzmir Gezi Rehberi hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

Güzelbahçe Halk Plajı

Güzelbahçe Halk Plajı İzmir ilinin Güzelbahçe ilçesi sınırları içinde yer almaktadır. İzmir merkeze 30 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Güzelbahçe halk plajı şehir merkezine en yakın plaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple özellikle yerli halk tarafından yoğun şekilde ilgi görmektedir. Özellikle Siteler Mahallesi’nde bulunan halk plajı daha popüler konumdadır. Bu plaj Güzelbahçe Belediyesi tarafından işletilmektedir. Belediyenin sunduğu soyunma kabini, tuvalet, şezlong ve şemsiye hizmetleri halk tarafından ücretsiz şekilde faydalanılacak konumdadır.

Güzelbahçe Halk Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir?

Güzelbahçe Halk Plajı İzmir ilinin Güzelbahçe ilçesi sınırları içinde yer almaktadır. İzmir merkeze 30 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Ilıca Plajına toplu taşıma ya da hususi araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile gelecek olanlar İzmir otogarına gelmelidirler. Güzelbahçe plajlarına halk otobüsleri ve dolmuşlarla da ulaşmak mümkündür.

Plaja hususi aracıyla gelenlerin öncelikle İzmir’e gelmeleri gerekiyor. Buradan tabelaları takip ederek rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

OKUMALISIN  Hirfanlı Baraj Gölü Nerede-Nasıl Gidilir?

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Eğirdir Yeşilada Nerede – Nasıl Gidilir – Yeşilada Gezilecek Yerler

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Eğirdir Yeşilada Nerede – Nasıl Gidilir – Neler Yapılır – Yeşilada Gezilecek Yerler hakkında bilgiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir