Güzelçamlı İçmesi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – AYDIN

Güzelçamlı İçmesi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – AYDIN

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere  Güzelçamlı İçmesi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti ve Faydaları hakkında bilgiler vereceğiz.

Güzelçamlı İçmesi, Aydın İlinin Kuşadası İlçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Kuşadası ilçesine bağlı Gümüşköy sınırları içerisindedir. Kuşadası ilçe merkezine yaklaşık 23 km mesafededir. Aydın il merkezine yaklaşık 70 km mesafede bulunmaktadır.

Burada bulunan suyun sıcaklığı yaklaşık 19°C dir. Kayaların dibinden çıkan şifalı bir sudur. İçildiği zaman sindirim sisteminde bulunan rahatsızlıkları tedavi etmektedir. Midenin, bağırsakların çalışmasını düzenler. Yatıştırıcı bir etkisi vardır.

                        Güzelçamlı İçmesi Nerede?                    

Aydın İlinin Kuşadası İlçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Kuşadası ilçesine bağlı Gümüşköy sınırları içerisindedir. Kuşadası ilçe merkezine yaklaşık 23 km mesafededir. Aydın il merkezine yaklaşık 70 km mesafede bulunmaktadır.

              Güzelçamlı İçmesi’ne Nasıl Gidilir?           

Buraya toplu taşıma ya da hususi araç ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler Kuşadası merkezden Güzelçamlı minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirler.

Hususi araç ile gelmek isteyenler öncelikle Kuşadası merkeze buradan da tabelalar yardımı ile rahatlıkla ulaşabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.