Harman Deresi Şelalesi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Harman Deresi Şelalesi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Harman Deresi Şelalesi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kamp & Piknik Alanları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                         Şelale Hakkında Bilgiler                         

Trabzon il merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunan Özbirlik mahallesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Şelale, adeta keşfedilmeyi bekliyor. Ulaşımı biraz zahmetli olan bu şelaleye yaklaşık 2 kilometre mesafede ormanlık alan içerisinden yürüyerek gidebiliyorsunuz.

Bu Şelale, Yaklaşık 120 metre yükseklikten dökülen Türkiye’deki birkaç şelale arasında yer almaktadır. Keşfedilmemiş olan bu yer, Doğa yürüyüşleri yapan gezginciler tarafından ve kamp yapmak isteyenler tarafından ilgi görmektedir. Trabzon şehrine çok yakın olması sebebiyle gezileriniz sırasında uğrayıp, doğa ile iç içe, yeşilin her tonunu görme şansını yakalıyorsunuz.

             Harman Deresi Şelalesi Giriş Ücreti                

Giriş ÜCRETSİZDİR.

           Harman Deresi Şelalesi’ne Nasıl Gidilir?         

Trabzon il merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunan Özbirlik mahallesi sınırları içerisinde bulanmaktadır. Sadece şahsi araçlarınızla ulaşabileceğiniz bu yere Trabzon şehir merkezinden Özbirlik mahallesine doğru gittiğinizde Orman yoluna dönmelisiniz, Harita da yer bilgisi hakkında gösterilmiyor, bu nedenle Özbirlik mahallesine geldiğinizde özellikle (Özbirlik Mahallesi Muhtarından bilgi alabilirsiniz.)

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.