Heybeliada Aqua Green Beach Nerede – Nasıl Gidilir?

Heybeliada Aqua Green Beach Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Heybeliada Aqua Green Beach Nerede – Nasıl Gidilir? Heybeliada Gezilecek Yerler Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Heybeliada Aqua Green Beach, İstanbul ilinin Adalar ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Heybeliada sınırları içerisinde yer alır. Adanın batı kısmında Yeni İskele Yolu’nda bulunmaktadır.

Aqua Green Beach plajı ve deniz tabanı kumdan meydana gelmektedir. Denizi sığ bir yapıya sahiptir. Bu nedenle çocuklu aileler ve acemi yüzücüler tarafından tercih edilmektedir. Birçok eğlence aktivitesi bulunan Beach Club’ ta ailenizle birlikte doyasıya eğlenebileceğiniz bir gün geçirmenizi sağlayacak fırsatlar sunuyor.

Burada birçok su sporunu yapma ve eğlenceli zaman geçirme şansına sahipsiniz. Özellikle Aquapark hizmeti bulunan bu işletmede dilediğiniz gibi eğlenebilir ve restoran bölümünü kullanabilirsiniz.

Aqua Green Beach Giriş Ücretleri ve Çalışma Saatleri

Hafta içi: 50 TL

Hafta sonu: 60TL

Bu ücretlerin içerisine şezlong, şemsiye, duş, tuvalet ve giyinme kabinleri dahildir.

0 – 7 yaş arası çocuklardan ücret alınmıyor. 8 yaş ve üzeri çocuklardan tam kişi ücreti talep edilmektedir.

Beach Club haftanın her günü 08.00-20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Telefon: (0216) 351 16 00

Heybeliada Aqua Green Beach Nerede?

Heybeliada Aqua Green Beach, İstanbul ilinin Adalar ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Heybeliada sınırları içerisinde yer alır. Adanın batı kısmında Yeni İskele Yolu’nda bulunmaktadır.

OKUMALISIN  Damlataş Mağarası Nerede - Nasıl Gidilir - Giriş Ücreti - Ziyaret Saatleri?

Heybeliada Aqua Green Beach Nasıl Gidilir?

Aqua Green Beach’e ulaşmak için öncelikle Heybeliada’ya ulaşım sağlamanız gerekmektedir. Heybeliada İskelesi’nden ücretsiz motor servisi ile ulaşım kolaylığı sağlar. Yaklaşık 30 dakikalık aralıklarla sefer yapılmaktadır.

Heybeliada’ya gitmenin tek yolu denizyoludur. Özellikle yaz aylarında gün içinde binlerce kişinin ziyaret ettiği adalara İstanbul’un çeşitli iskelelerinden çok sayıda sefer düzenlenmektedir. Heybeliada ada vapurlarının en işlek noktalarından birisidir. Heybeliada’ya İstanbul Deniz Otobüsü, Dentur, Turyol, Mavi Marmara, Prens Tur ve İstanbul Şehir Hatları ile ulaşabilirsiniz.

Heybeliada Aqua Green Beach’e Eminönü’nden Gidecekler;

Eminönü’nden Heybeliada’ya gitmek isteyenler için iki ayrı seçenek vardır. Hem hafta içi hem de hafta sonu ulaşmak mümkündür.

İlk seçenek şehir hatlarında sefer yapan vapurlardır. Şehir hatları gece saat 12.00’ye kadar hizmet vermektedir. Gün içerisinde sık biçimde sefer düzenlemektedir. Eminönü-Adalar arası yaklaşık olarak 90 dakika sürmektedir.

İkinci seçenek ise Eminönü iskelesinden hareket eden Turyol firmasına ait olan vapurlardır. Turyol tekneleri sabah 09.00 ile akşam 19.00 saatleri arasında karşılıklı sefer düzenlemektedir.

Heybeliada Aqua Green Beach’e Kadıköy’den Gidecekler;

Kadıköy-Heybeliada arasında iki şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şehir hatları vapurları ya da Turyol firmasını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir hatları gece saat 12.00’ye kadar hizmet vermektedir. Turyol tekneleri sabah 09.00 ile akşam 19.00 saatleri arasında karşılıklı sefer düzenlemektedir.

OKUMALISIN  Bodrum Venedik Kalesi Nerede – Nasıl Gidilir - Akyarlar - Muğla

Heybeliada Aqua Green Beach’e Bostancı’dan Gidecekler;

Heybeliada’ya ulaşımın en hızlı ve kolay güzergâh Bostancı iskelesidir. Bostancı iskelesinden ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır.

Şehir hatları vapurları ya da Mavi Marmara firmasını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir hatları gece saat 12.00’ye kadar hizmet vermektedir. Mavi Marmara firmasına ait tekneler sabah 6.40’dan itibaren ortalama olarak bir saatte bir sefer yaparak bu hizmetini gece 00.15’e kadar sürdürmektedir.

Heybeliada Aqua Green Beach’e Kartal’dan Gidecekler;

Heybeliada’ya Anadolu yakasından yakın güzergâh ise Kartal iskelesidir. Prens tur sabah 06.00 ile akşam 21,00 arasında çok sayıda karşılıklı sefer düzenlemektedir.

Heybeliada Aqua Green Beach’e Bakırköy’den Gidecekler;

Heybeliada’ya uzak olan Bakırköy’den sefer düzenleyen tek firma Turyol’dur. Haftanın 7 günü sadece gidiş-dönüş tek sefer düzenlemektedir. Sabah gidiş akşam dönüş olarak düzenlenmiştir.

Heybeliada Aqua Green Beach’e Avcılar’dan Gidecekler;

Heybeliada’ya Avcılar ilçesinden sefer düzenleyen tek firma Dentur Avrasya’dır.  Dentur Avrasya firmasının gün içinde sadece gidiş-dönüş olmak üzere, 09.15’te kalkan vapurun Heybeliada’dan kalkış saati ise 17,30 olarak belirlenmiştir.

Heybeliada Aqua Green Beach’e Yalova’dan Gidecekler;

Heybeliada’ya Yalova ilinden sefer düzenleyen tek firma Dentur Avrasya’dır. Bu firmanın 10.30-18.10 şeklinde düzenlemiş olduğu tek bir seferle Heybeliada’ya ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.