Ilgaz Kayak Merkezi 2022 Yılı Fiyatları – Ekipman Kiralama Ücretleri

Ilgaz Kayak Merkezi 2022 Yılı Fiyatları – Ekipman Kiralama Ücretleri

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Ilgaz Kayak Merkezi 2022 Yılı Fiyatları – Kayak ve Ekipman  Kiralama Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

          Ilgaz Kayak Merkezi Hakkında Bilgiler         

Ilgaz sıradağları üzerinde yer alan Ilgaz Kayak Merkezi, Ilgaz Milli Parkının içerisinde yer almaktadır. Kayak merkezinde 950 m ,1200 m, 660 m ve 1300-1400 m uzunluğunda dört adet kayak pisti bulunmaktadır. Alan içerisinde Tarım Orman Bakanlığı, Ankara Üniversitesi, Askeri’nin yeri olmak üzere Özel sektör işletmelerinin de olduğu bir çok konaklama imkanı alan bulunuyor.

Kayak Merkezi içerisinde Özel işletmelerin yanı sıra Kayak Federasyonuna ait tesis bulunuyor. Bu tesiste telesiyej ve teleksi’yi kullanmak için belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. 2022  yılına ait Güncel Fiyatlarımız altta yazmaktadır.

Bu yazımızda Ilgaz Kayak Merkezi Ekipman Kiralama Ücretleri, Milli Park Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

     Ilgaz Kayak Merkezi 2022 Yılı Fiyatları    

Kayak Federasyonu’na ait Telesiyej & Teleksi bulunuyor. 

Günlük limitsiz 130 TL, tek çıkış ücreti ise 30 TL

Kızak:40 TL

Kayak Takım (Kayak – Ayakkabı – Baton): 130 TL

Snowboard : 150 TL

Mont + Pantolon: 100 TL 

Kask : 20 TL

Gözlük : 20 TL

                Türkiye Kayak Federasyonu Telefon          

Tel : 0366 239 10 03

Fax : 239 10 06

               Ilgaz Dağı Milli Parkı Giriş Ücreti 2022        

Şahıs……………………: 5 TL

İndirimli………………: 2.5 TL

Bisiklet…………………: 5 TL

Otomobil………………: 15 TL

Küçük minibüs………: 25 TL

Büyük minibüs………: 30 TL

Midibüs (40 kişilik)..: 40 TL

Otobüs………………….: 75 TL

Ilgaz Kayak Merkezi Nerede – Nasıl Gidilir – Pistleri – Konaklama İmkanları – Telesiyej Ücretleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak için TIKLAYINIZ….

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.