Ilgaz Kayak Merkezi 2024 Yılı Fiyatları – Ekipman Kiralama Ücretleri

Ilgaz Kayak Merkezi 2024 Yılı Fiyatları – Ekipman Kiralama Ücretleri

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Ilgaz Kayak Merkezi 2024 Yılı Fiyatları – Kayak ve Ekipman  Kiralama Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

          Ilgaz Kayak Merkezi Hakkında Bilgiler         

Ilgaz sıradağları üzerinde yer alan Ilgaz Kayak Merkezi, Ilgaz Milli Parkının içerisinde yer almaktadır. Kayak merkezinde 950 m ,1200 m, 660 m ve 1300-1400 m uzunluğunda dört adet kayak pisti bulunmaktadır. Alan içerisinde Tarım Orman Bakanlığı, Ankara Üniversitesi, Askeri’nin yeri olmak üzere Özel sektör işletmelerinin de olduğu bir çok konaklama imkanı alan bulunuyor.

Kayak Merkezi içerisinde Özel işletmelerin yanı sıra Kayak Federasyonuna ait tesis bulunuyor. Bu tesiste telesiyej ve teleksi’yi kullanmak için belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. 2022  yılına ait Güncel Fiyatlarımız altta yazmaktadır.

Bu yazımızda Ilgaz Kayak Merkezi Ekipman Kiralama Ücretleri, Milli Park Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

     Ilgaz Kayak Merkezi 2024 Yılı Fiyatları    

Kayak Federasyonu’na ait Telesiyej & Teleksi bulunuyor. 

Kızak:150 – 200 TL

Kayak Takım (Kayak – Ayakkabı – Baton): 600 TL

Snowboard : 750 TL

Mont : 250 TL 

Pantolon: 250 TL

Kask : 100 TL

Gözlük : 100 TL

Eldiven: 100 TL

                Türkiye Kayak Federasyonu Telefon          

Tel : 0366 239 10 03

Fax : 239 10 06

Ilgaz Kayak Merkezi Nerede – Nasıl Gidilir – Pistleri – Konaklama İmkanları – Telesiyej Ücretleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak için TIKLAYINIZ….

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.