İnciraltı Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

İnciraltı Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda  İnciraltı Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong Giriş Ücreti  hakkında bilgiler vereceğiz.

        Muratpaşa Belediyesi İnciraltı Plajı Nerede?       

İnciraltı Plajı, Antalya ili Muratpaşa ilçesi sınırları içerisinde bulunuyor. Akra Otel olarak bilinen yere yakın bir konumdadır.

Antalya ilinin Mavi Bayraklı ve Falezli Plajıdır. Plaj olarak anlatsak ta aslında bilinen plaj özelliğinde bir yer değildir. Asansör veya merdiven ile inilebilen bir konumdadır. Falezin içine kurulmuş bir plaj desek hiç yanlış olmaz.

İnciraltı plajında denize girmek için merdivenler bulunuyor. Buradan direk olarak denize giriyorsunuz ve hemen derinleşmektedir. Bu açıdan bakıldığı zaman Gerek konumu ve taşlık yapısı ile çocuklu ailelere çok uygun olduğunu söylemek yanlış olur. Dalış yapmak isteyenler için oldukça güzel bir yer diyebiliriz.

Muratpaşa Belediyesi İnciraltı Plajı Giriş Ücreti 2023 Yılı 

İnciraltı Plajına Giriş Ücretsizdir.

Duş, Soyunma Kabini, WC imkanı bulunmaktadır.

Şemsiye & Şezlong  kiralama ücreti 50 TL dir.

Muratpaşa Belediyesi İnciraltı Plajı’na Nasıl Gidilir? 

Plaj, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesindedir. Lara caddesi olarak bilinen cadde üzerinde yer almaktadır.

İnciraltı Plajı’na Otobüs İle Nasıl Gidilir?

800 – Havalimanı – Sampi

KL08 – Sarısu Depolama – Lara

KL21 – Gürsu – uncalı – Altındaş

LC07 – Güllük – Kundu Depolama

GM24 Masadağı – TRT Kampı arası hizmet veren Otobüslerine binip İsmet Gökçen Caddesi Durağında indiğinizde yürüme mesafesindedir.

Şahsi aracı ile gidecekler; Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.