Anasayfa / Afyonkarahisar / İnli Balıklı Göl Nerede – Nasıl Gidilir?

İnli Balıklı Göl Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere İnli Balıklı Göl Nerede – Nasıl Gidilir? Afyonkarahisar’da Gezilecek Yerler hakkında bilgiler vereceğiz.

İnli Balıklı Göl, Afyonkarahisar ilini Çay ilçesine bağlı İnli beldesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Göl, Sögüt ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir alan içerisinde bulunuyor. 2007 yılında çeşitli dğzenlemeler sonrasında açılışı yapılan ve göl içerisin de 30 bin balık bulunmaktadır.

Doğasıyla manzarasıyla Göl içerisinde ki balıklarıyla insana adeta huzur veren özel bir yerdir. Ailenizle gelip gönül rahatlığıyla gezebilirsiniz, Göl etrafında banklar bulunuyor. Burada oturup dinlenebilir hatta kahvaltı da yapabilirsiniz. Göl içerisindeki Balıkları beslemekye ayrı bir huzur veriyor insana..

İnli Balıklı Göl içerisinde bir de tesis bulunuyor, Yemek üzerine kurulan bu tesiste özellikle Kiremitte Alabalık tavsiye edilen bir yemektir. Şehir merkezine 1 saat uzaklıkta bulunuyor.

İnli Balıklı Göl Açılış – Kapanış Saatleri

Çevresinde bulunan Tesisler 08.00 – 24.00 Saatleri arası hizmet vermektedir.

İnli Balıklı Göl İletişim Bilgileri

Adres: Evren, İnli-Çay-Afyonkarahisar

Tel:(0272) 642 72 20

OKUMALISIN  Kayak Merkezleri 2021 Fiyatları - Telesiyej - Ekipman Kiralama Ücretleri?

İnli Balıklı Göl’e Nasıl Gidilir

İnli Balıklı Göl, Afyonkarahisar ilini Çay ilçesine bağlı İnli beldesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Afyonkarahisar ile Çay, İnli Köyü Yolu, İnli arası 46 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 54 dakika sürecektir. Çay ilçe merkezinden İnli Beldesine kalkan minibüsler bulunuyor.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Şile Saklıgöl Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı – Piknik – İstanbul

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Şile Saklıgöl Nerede – Nasıl Gidilir –  Kahvaltı – Piknik & Mangal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir