İnlice Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Fethiye / MUĞLA

İnlice Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Fethiye / MUĞLA

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda İnlice Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                   İnlice Halk Plajı Hakkında Bilgiler                 

Plaj, Muğla ilinin Fethiye ilçesi  İnlice Beldesinde bulunmaktadır. Fethiye – Göcek arasında bulunuyor. Özel bir işletme ve Fethiye Belediyesi tarafından işletilen bu yer Şehrin gürültüsünden uzak orman ve denizin birleştiği harika bir plajdır.

Deniz – Plaj ve Sahilinden bahsedecek olursak; Plaj, küçük taşlı Denizin içerisi de kum çakıl taşı karışıktır. Bazı bölgelerde kayalık alanlara denk gelebiliyorsunuz. Deniz ayakkabısı ile gidilmesi tavsiye edilmektedir.

İnlice Plajından bulunan tesislerden bahsedecek olursak; 2 adet işletme bulunuyor. Biri özel bir işletme biriside Belediye tarafından işletilen bölüm. Girişte araç başı ücret alınıyor. İşletmeler içerisinde şemsiye & şezlong kiralayabilirsiniz. İşletmelerde Duş, Tuvalet, Mescit, kafeterya, piknik/mangal alan bulunuyor. Mangal yapmak isteyenler ağaçlık bölümde yapabiliyor.

                  İnlice Halk Plajı Giriş Ücreti 2023 Yılı              

Araç için otopark ücreti 25 TL

                            Şemsiye & Şezlong Ücretleri                         

2 Şezlong 1 Şemsiye 60 TL (2023 yılı )

                  İnlice Halk Plajı’na Nasıl Gidilir?             

Plaj, Muğla ilinin Fethiye ilçesi  İnlice Beldesinde bulunmaktadır. Fethiye – Göcek arasında bulunuyor. Her iki yönde gelişte de uğrayabilirsiniz.

Toplu Taşıma ile Gidecekler; Fethiye – İnlice Plajı arasında hizmet veren İnlice Belediye otobüsü ve İnlice Dolmuşları ile kolayca gidebilirsiniz.

Toplu taşıma araçları, Fethiye – İnlice Plajı arası  08.15’te başlayan seferler – 17.45 saatinde İnlice Plajı – Fethiye arası  hizmet vermektedir.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.