İstanbul Robot Müzesi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

İstanbul Robot Müzesi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere İstanbul Robot Müzesi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Açılış / Kapanış Saatleri – Müze içinde sergilenen robotların özellikleri ve Robot Müzesinin içeriği hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Robot Müzesi Nerede?

Müze, İstanbul ilinin Avcılar ilçesinde D-100 Kuzey Yanyolunda Akınsoft Plaza içerisinde bulunmaktadır. AKINROBOTICS tarafından kurulan bu müze içerisinde Türkiye’nin en ünlü robotu olan Mini Ada’da burada bulunmaktadır.

AKINROBOTICS‘in %100 yerli üretim gayesiyle kendi bünyesinde ürettiği robotlar, ekipmanlar, Robot Protoplerinin sergilendiği bir müzedir. Özellikle çocuklu aileler tarafından ilgi ile tercih edilmektedir. Müze’de yetişkinler ve çocuklar yeni teknoloji ve Yapay Zeka ila tanışma fırsatı bulacaklar.

 Tic Tac Toe oynamak için programlanmış endüstüriyel robot kol ile oynayabilir, hiç durmadan hareket eden 4 ayaklı robot ARAt’ın yeteneklerini izleyebilir ve sosyal robot ADA serisinin son üretimi ADA-7 ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Müzede sesli ve Aktif rehberlik sisteminden faydalanarak Tüm robotlar ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Robot Müzesi Giriş Ücreti

Tam Bilet Gişede …..……… 150 TL

İndirimli Bilet Gişede …… 135 TL

Online Bilet …………………. 120 TL

0-3 Yaş ÜCRETSİZDİR.

Engelli vatandaş ve bir refakatçisi, Gaziler, Şehit Ailelerine ÜCRETSİZDİR.

Robot Müzesi Ziyaret Saatleri

Haftanın 7 Günü 10.00 – 17.00 saatleri arasında ziyarete açıktır.

İstanbul Robot Müzesine Nasıl Gidilir?

Müze, İstanbul ilinin Avcılar ilçesinde E-5 Kuzey Yanyolunda Akınsoft Plaza içerisinde bulunmaktadır.

Robot Müzesine Otobüs ile Nasıl Gidilir?

OTOgar – Oruçreis – Masko – İkitelli – Avcılar – Cihangir Mahallesi arası hizmet veren 760 hat numaralı otobüse binip AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HASTANESİ durağında inerek ulaşabilirsiniz

Boğazköy – İçkent – Yeşiltepe – Fatih Mahallesi – Fidanlık – Cihangir Mahallesi arası hizmet veren 146 hat numaralı otobüse binip AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HASTANESİ durağında inerek ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü – Ankara Caddesi – Avcılar – Hacı Şerif – Kuleli arası hizmet veren 76 hat numaralı otobüse binip AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HASTANESİ durağında inerek ulaşabilirsiniz.

Şahsi Aracı ile Gidecekler, Altta yerleştirdiğimiz harita yardımıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.