Anasayfa / GEZİLECEK YERLER / İstanbul Tepetaklak Ev Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Ziyaret Saati?

İstanbul Tepetaklak Ev Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Ziyaret Saati?

Sevgili  Seyyahlar bu yazımızda İstanbul Tepetaklak Ev Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Ziyaret Saatleri? hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                            İstanbul Tepetaklak Ev                            

Tepetaklak Ev İstanbul ilinin Sultanbeyli ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Sultanbeyli ilçesinde bulunan Atlaspark Alışveriş Merkezinin açık otoparkında kurulmuştur. Kamyon dorsesine yapılmıştır. Bu sebeple İstanbul’un birçok noktasında karşılaşabilirsiniz. Tepetaklak evin son uğrak noktası Maslaktır. Maslak 1453 yöneticilerinin katılımı ile düzenlenen törenle 6 Ocak 2019 da Tepetaklak Ev Maslak 1453’te açıldı.

Tepetaklak Ev’de her şey 180 derece ters olarak tasarlanmıştır. 75 metrekare olan ters evin 2 odası 1 salonu bulunuyor. Dışarıdan bakıldığında bile çatısı yerde. İçeriye girdiğinizde tavanı ayaklarınızın altında, tabanı ise kafanızın üstünde kalıyor. Eve ziyarete gelenler kapıdan içeri girince oldukça şaşkınlık yaşıyorlar. Çünkü mutfak mobilyalarına, beyaz eşyalardan tuvalet ve banyo dolaplarına, yatak odasından oturma gruplarına kadar her şey taban yerine tavan kısmında duruyor. Fotoğraf tutkunları başta olmak üzere Ters Ev’in iç mimarisini merak edenler burayı görmeye geliyor.

OKUMALISIN  Hamamyağı Kaplıcaları Nerede - Nasıl Gidilir

                  İstanbul Tepetaklak Ev Giriş Ücreti             

6 yaş ve üzeri çocuklar için ücretli olan eve, her veli için 1 çocuk ve 6 yaş altı ücretsiz olarak alınacak.

Kişi başı 25 TL (Fiyat 2020 yılına aittir)

Okullar ve 20 kişi üzeri gruplarda kişi başı ücret 10 lira olarak belirlendi.

Tepetaklak Ev iletişim telefonu: 0 533 812 17 17

                 İstanbul Tepetaklak Ev’e Nasıl Gidilir?         

Tepetaklak Ev İstanbul ilinin Sultanbeyli ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Sultanbeyli ilçesinde bulunan Atlaspark Alışveriş Merkezinin açık otoparkında kurulmuştur. Bu sebeple İstanbul’un birçok noktasında karşılaşabilirsiniz. Tepetaklak evin son uğrak noktası Maslaktır. Maslak 1453 yöneticilerinin katılımı ile düzenlenen törenle 6 Ocak 2019 da Tepetaklak Ev Maslak 1453’te açıldı. Maslak 1453ê gidip görebilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Mehmet Akif Ersoy Evi ve Müzesi Nerede – Nasıl Gidilir – Çanakkale

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Mehmet Akif Ersoy evi ve Müzesi  Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir