Kadiköy Suadiye Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İstanbul

Kadiköy Suadiye Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İstanbul

Sevgili  Gezginler bu yazımızda Kadiköy Suadiye Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücreti hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                               Suadiye Plajı Nerede?                            

İstanbul’un Anadolu yakasında Kadıköy Belediyesi tarafından Caddebostan Sahili şeridi üzerinde halka açık ve işletme tarafında işletilen ücretli plajı ile yan yana bulunmaktadır. Suadiye Plajı, merkez bir konumda olmasından dolayı yoğun ilgi görmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler deniz, kum ve güneşin keyfini doyasıya çıkartmaktadır.

               Suadiye Plajı Hakkında Bilgiler                          

Bölge sakinleri tarafından tercih edilen ve Halka açık Girişin ücretsiz olduğu Suadiye Plajı sahilinin ve Denizinin kum olma özelliği ile yoğu ilgi görmektedir. Plaj ’da Duş, Tuvalet, Soyunma Kabini, Şezlong, Şemsiye, Gözetleme Kulesi, Su Sporları yapma imkânı, bulunuyor. İncecik kumlu plajının sahil genişliği 8 metre, sahil uzunluğu 290 metredir.

OKUMALISIN  Rıfat Ilgaz Kültür ve Sanat Evi Nerede-Nasıl Gidilir?

Marin Beach isimli ücret karşılığında işletilen ayı bir bölüm bulunmaktadır, Suadiye Plajının en önemli özelliklerinden birisi de rüzgâr sörfü yapılabilmesidir. Suadiye Plajı’nda rüzgâr sörfü bilmeyenler için özel ders de verilmektedir. Plaj ‘da yeme içme imkânı sağlayan küçük bir çay bahçesi bulunmaktadır.

                 Kadiköy Suadiye Plajı Giriş Ücreti                      

Halka açık olduğundan dolayı giriş ücreti bulunmuyor. Ücretsizdir.

Suadiye Plajında şezlong ve şemsiyelerden yararlanmak isterseniz ücret ödemeniz gerekiyor

                 Kadiköy Suadiye Plajı’na Nasıl Gidilir?                

İstanbul’un Anadolu yakasında Kadıköy ilçesinde bulunan plajlara gitmek için birçok alternatif vardır. İlk başta, Avrupa yakasından gelecek olanların ilk olarak Anadolu yakasına geçmesi gerekiyor. Anadolu yakasına geldikten sonra

Kadıköy’den Bostancı sahilden giden Otobüs veya Dolmuşlara binerek Caddebostan durağında inmektir.

 Suadiye Plajı’na Otobüs ile Gidecekler?

 4 – 16 – 16D Hat No’lu Bostancı-Kadıköy

OKUMALISIN  Palovit Şelalesi Nerede – Nasıl Gidilir - Çamlıhemşin - Rize

222 Hat No’lu Pendik – Kadıköy Hatlarını kullanabilirsiniz.

Suadiye Plajı’na Dolmuş İle Gidecekler;

 Bostancı – Söğütlüçeşme, Kadıköy – Bostancı dolmuşlarına binerek gelebilirsiniz.

Özel araç ile gelmek isteyenler, Kadıköy ilçesine geldiklerinde Bağdat Caddesinden ilerleyiniz, Pembe gül sokak tabelasından sağa dönerek plaja ulaşabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.