Kandıra Cebeci Plajı ve Sahili Nerede – Nasıl Gidilir – Kamp Alanı?

Kandıra Cebeci Plajı ve Sahili Nerede – Nasıl Gidilir – Kamp Alanı?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Kandıra Cebeci Plajı ve Sahili Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kamp Alanı Ücreti? hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Cebeci Sahili Hakkında;

Cebeci sahili, Kocaeli ili Kandıra ilçesi sınırlarında bulunmaktadır. Bölgenin En Büyük Plajına sahip olan bu yer Yüzmek, Kamp yapmak – Piknik ve Konaklama için en uygun yerdir.

Cebeci Plajı Hakkında;

Cebeci plajı, belediye tarafından işletilmekte ve Kamp yapma, Restoran, Cankurtaran, şemsiye şezlong kiralama hizmetleri de vermektedir. Cebeci Plajı, otalama 200 metre uzunluğunda 50 metre genişliğindedir. Plajın tamamı Kum olma özelliğine sahiptir. Bu özellikleriyle bölgenin en büyük plajı konumundadır. Denizine girdiğinizde yaklaşık 50 metre kadar gittiğiniz de bile su seviyesi Dizlerini geçmiyor. Çocuklu Aileler için muhteşem bir denizi bulunmaktadır. Denizin hem sığ olması plajı tamamen kum olması çocuklu Aileler için tercih edilebilecek bir yerdir.
Cebeci sahibinin hemen üst tarafında sizlerin her türlü imkanı karşılayacak işletmeler bulunuyor. Yeme içme plaj malzemeleri marketler konaklama aklınıza ne gelirse bütün ihtiyaçlarınızı buradaki ismi bilindik mağazalardan karşılayabilirsiniz.

OKUMALISIN  Irak Ankara Büyükelçiliği Nerede – Nasıl Gidilir?

Cebeci Sahili Şemsiye Şezlong Kiralama Ücretleri;

Cebeci plajı sahiline geldiğinizde belediye tarafından sizlere karşı yani görevliler, Yerinizi seçtikten sonra fatura karşılığında Şemsiye ve Şezlong kiralıyorlar,
Şemsiye ücreti 10 TL
Şezlong ücreti 10 TL
2 şezlong + 1 Şemsiye Takımı 20 TL
Not: İsterseniz kendinizde şemsiye getirebilir kamp çadırı getirebilir uygun yerlere kurabilir ve denizin keyfini çıkartabilirsiniz.

(Fiyatlar 2020 yılına aittir)

Cebeci sahili Kamp Alanı Ücretleri;

Cebeci sahilinde kamp yapmak mümkündür. Denizin hemen dibinde kamp çadırımızın kurabilir ve denizin tadını çıkartabilirsiniz. Kamp yapacaklar için Cebeci plajına giderken hemen sol tarafta büyük bir kamp alanı bulunuyor. Bu alanda hem kamp yapabiliriz hem de piknik yapma imkanı bulabilirsiniz. 2020 Yılında kamp yeri ücreti olarak 20 TL alınmaktadır. Çadır kiralama hizmetleri de bundan bir yerde 40 TL karşılığında çadır kiralayabilirsiniz.

Cebeci Sahili Konaklama İmkanları;

Cebeci sahibinin hemen üst tarafında bir çok apart otel, Butik Otel günlük kiralama yöntemi ile çalışıyor. Her Sezon da değişen fiyatlarla kiralanan bu evler günlük ortalama 200 ile 400 tl arasında fiyatlandırılmaktadır. (2020 yılı)

OKUMALISIN  Germencik Çamköy Çamur Kaplıcası Nerede - Nasıl Gidilir?

Cebeci sahili Plajı’na Nasıl Gidilir?

Cebeci sahili, Kocaeli ilinin kandıra ilçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Toplu Taşıma ile Gidecekler, Kocaeli – İzmit otogarında 800C ve 819 numaralı İzmit – Kandıra araçları ile gelebilirler.

İZMİT OTOGAR TEL : 0262 311 62 48

KANDIRA OTOGAR TEL : 0262 551 24 94

Şahsi aracı ile Gidecekler; Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile gelebilirsiniz. Aracıyla gelecek olanlar burada ücretsiz otopark alanı bulunmaktadır.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.