Kapri Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücretleri 2021 – Balıkesir

Kapri Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücretleri 2021 – Balıkesir

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Kapri Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong Giriş Ücretleri Ne Kadar? Konuları hakkında bilgiler vereceğiz.

                                    Kapri Plajı Nerede?                            

Kapri Plajı, Balıkesir ilin Ayvalık ilçesinde bulunan Mavi Bayraklı bu plaj belediye bağlı özel bir işletme tarafından işletilmektedir. Yemyeşil Çimler üzerinde kurulan şezlongları, tertemiz kumsalıyla keyifli ve güzel vakit geçirebileceğiniz bir yerdir.

               Kapri Plajı Denizi & Sahili Hakkında             

Plaj’ın Denizi biraz soğuk ve dalgalı olduğunu baştan söyleyelim. Sığ bir denize sahip bu plajın sahili kumdur. Küçük bir kumsalı olduğunu söyleyelim. Bilinen plajlardan farklı olarak daha sessiz, sakin bir yer, kafa dinlemek için tercih edebilirsiniz. Plaj içerisinde yiyecek içecek satın alınabilecek küçük bir büfe var. Tesisi içerisinde Duş yapma yeri, Soyunma kabini, Tuvalet bulunuyor.

OKUMALISIN  Güzelbahçe Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir?

                  Kapri Plajı Giriş Ücretleri 2021                 

 

Giriş Ücretsizdir.

Tesis içerisinde Şemsiye ve Şezlong kiralayabilirsiniz. 2021 yılı itibari ile 2 şezlong 1 şemsiye 25 TL

                   Kapri Plajı’na Nasıl Gidilir?                       

Kapri Plajı, Balıkesir ilin Ayvalık ilçesinde Sefa Çamlık Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Setur Ayvalık Marina olarak biline alana yakın bir konumdadır.

Toplu Taşıma İle Gidecekler; Ayvalık merkezden Sefa Çamlık’a giden dolmuşlara bindiğiniz de 5-10 dakikalık bir yolculuk sonrasında buraya ulaşabilirsiniz.

Şahsi aracı ile gidecekler; altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.