Karaaslan Kamping Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı

Karaaslan Kamping Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Karaaslan Kamping Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı – Konaklama – Atv Turu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                    Karaaslan Kamping Alanı Nerede?               

Karaaslan Kamping, Kocaeli ilinin Başiskele ilçesine bağlı Yuvacık Mahallesi’nde yer almaktadır. Yuvacık Barajına yakın bir konumdadır.

      Karaaslan Kamping’de Bizleri Neler Bekliyor?      

Doğal güzelliği ile birlikte bizleri bir aktivite akını beklemektedir. Bu alan resmen aktivite konusunda birinci konumdadır. Rehber eşliğinde ister Jeep Safari isterseniz de ATV motorlarıyla dolaşarak şehrin tüm stresini atabileceğiniz bir tur, adrenalin arayanlar için zipline, doğal güzelliklerin içinde kanyonları, çayları, sarp kayalıkları ve oldukça geniş vadileri dolaşabilmek için rehber eşliğinde veya tek başına çıkabileceğiniz bir trekking yapılabilir.

Arkadaş grubunuzla eğlenebilmek için Paintball ve piknik aktiveleri de mevcuttur. Hatta isterseniz müşterilerine her türlü hizmeti kendine görev edinmiş Karaaslan Kamping de masaj dahi yaptırabilirsiniz.

        Karaaslan Kamping’de Nerede Konaklanır?       

Şahane ormanların içinde ister bungalov evler de isterseniz de çadır kurarak konaklayabilirsiniz. Bungalov evler standart oda, suit oda ve özel oda olarak üçe ayrılmaktadır. Ancak ne olur ne olmaz diye gitmeden önce rezervasyon yaptırmak şart.

 

                    Karaaslan Kamping’de Ne Yenir?               

Karaaslan Kamp alanın ister derenin üstünde isterseniz de kenarda konumlandırılmış odalarda yemek yiyebilirsiniz. Kahvaltı olmaz ise olmazımız. Mıhlama, kiremitte peynir, köy baklavası, ev yapımı reçeller ve daha fazlasının bulunduğu kahvaltıyı afiyetle yiyebilirsiniz.

Lezzetli ev yemekleri de servis eden bu kamp alanı karnınızı tıka basa doyurmanızı sağlayacaktır. Ayrıca alanda çay ve kahve ücretsiz olarak verilmektedir.

 

         Karaaslan Kamping Alanı’na Nasıl Gidilir?         

İstanbul veya Ankara yönünden Karaaslan Kamping alanına Tem yolu üzerinde İzmit Batı Çıkışından İzmit içinden geçerek Yalova Gölcük tabelalarını takip ederek devam edin. Sağ tarafta Yalova-Gölcük sol tarafta ise Yuvacık ayrımı karşınıza çıkacaktır. Yuvacık ayrımına girerek baraj tabelalarını takip edip barajı geçtikten sonra yaklaşık 5 km sonrasında sağ tarafta kalan büyük kapısı ile sizleri karşılayacaktır.

Karaaslan Kamp Alanı hakkında bizlere makale yazan ve Resimlerini paylaşan Sn: @Serayçakır’a Teşekkür ederiz.

Karaaslan Kamping

Kocaeli Karaaslan Kamping 

Yuvacık Karaaslan Kamping 

Karaaslan Kamping Kahvaltı

Karaaslan Kamping Giriş Ücreti

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.