Karaburun Ardıç Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İzmir

Karaburun Ardıç Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İzmir

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Karaburun Ardıç Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vereceğiz.

                                Ardıç Plajı Nerede?                                 

Karaburun Ardıç Plajı, İzmir ilinin Karaburun ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Karaburun’un Mordoğan Mahallesi’nde bulunmaktadır. İzmir kent merkezinden 86 km uzaklıktadır. Plaj, Karaburun koyları arasında ismi en fazla ilgi gören yerdir. Kumsalı ince taneli kumlardan oluşmaktadır. Denize girdiğiniz an 4-5 adım çakıl daha sonra ise kum zemin sizi karşılıyor. Yaklaşık 50-60 m sonra derinleşiyor. Çocuklu aileler için oldukça ideal bir denizdir. Deniz suları oldukça temiz ve berraktır. Suları soğuktur.

Burası halk plajı ve beach club olmak üzere ikiye ayrılmış durumdadır.  Bu plajın çevresinde WC, Duş, yeme-içme, şezlong ve şemsiye imkânları bulunmaktadır. Şemsiye ve şezlong hizmetinden yararlanmak istemeyenler kendi havluları ve sandalyeleriyle plajı ücretsiz kullanabiliyor.  Araçlar için park yeri mevcuttur.

                            Ardıç Plajı Giriş Ücreti                             

Ardıç Plajı’na Giriş ÜCRETSİZDİR. 

Özel işletmenin olduğu bölümde Ücretli Alan bulunuyor. Burada Şemsiye & Şezlong kiralayabilirsiniz.

            Karaburun Ardıç Plajı’na Nasıl Gidilir?            

Ardıç Plajı, İzmir ilinin Karaburun ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Karaburun’un Mordoğan Mahallesi’nde bulunmaktadır. İzmir kent merkezinden 86 km uzaklıktadır.

Ardıç Plajına toplu taşıma ya da hususi araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Buraya ulaşmak için ilk önce Karaburun ilçesine ulaşmanız gerekir. Karaburun ilçesinden kalkan servislerle çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.