Anasayfa / Ege Bölgesi / Karaburun Bodrum Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

Karaburun Bodrum Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Karaburun Bodrum Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?- İzmir Gezi Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Karaburun Bodrum Plajı

Bodrum Koyu ve Plajı İzmir ilinin Karaburun ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Karaburun ilçe merkezine yakın konumda bulunmaktadır. İzmir merkeze 105 km uzaklıktadır.

Bodrum Koyu, Karaburun’un en çok tercih edilen plajlarındandır. Denizi turkuaz renge sahiptir ve oldukça temizdir. Denizin büyük kısmı çakıl taşlarıyla kaplıdır. Deniz ayakkabısı getirmeniz iyi olacaktır. Denizi oldukça sakin bir yapıya sahiptir. Çocuklu aileler ve gençler için oldukça uygun bir yer.

Belediyenin ücretsiz şemsiye sunduğu plajda yaz döneminde oldukça yoğun olduğu bilinmektedir. Sahil boyunca sıralanan tesislerden yeme-içme ve diğer temel ihtiyaçlar karşılanabiliyor. Burada Şezlong, şemsiye kiralanabiliyor.

Karaburun Bodrum Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir?

Bodrum Koyu ve Plajı İzmir ilinin Karaburun ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Karaburun ilçe merkezine yakın konumda bulunmaktadır. İzmir merkeze 105 km uzaklıktadır.

Bodrum Koyu ve Plajına toplu taşıma ya da hususi araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Buraya ulaşmak için ilk önce Karaburun ilçesine ulaşmanız gerekir. Hususi aracınız ile merkezden çıktıktan 3 km sonra ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bodrum Koyu’na otobüs ve dolmuşlarla ulaşabilirsiniz.

OKUMALISIN  Tarsus Müzesi Nerede - Nasıl Gidilir?

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Şile Saklıgöl Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı – Piknik – İstanbul

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Şile Saklıgöl Nerede – Nasıl Gidilir –  Kahvaltı – Piknik & Mangal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir