Anasayfa / Adana / Karaisalı Yerköprü Orman İçi Dinlenme Yeri Nerede – Nasıl Gidilir?

Karaisalı Yerköprü Orman İçi Dinlenme Yeri Nerede – Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Karaisalı Yerköprü Orman İçi Dinlenme Yeri Nerede – Nasıl Gidilir?- Adana Gezi Rehberi  hakkında bilgiler vereceğiz.

Karaisalı Yerköprü Orman İçi Dinlenme Yeri 

Karaisalı Yerköprü Orman İçi Dinlenme Yeri, Adana ilinin Karaisalı ilçesinde bulunmaktadır. Yerköprü mesire alanı bitki örtüsü, şaleleri  ve piknik yerleri ile birçok ziyaretçiyi kendine çekmektedir. Adana şehir merkezine uzaklığı 65 kilometredir. Son yıllarda ise gelin ve damatların akınına uğramaktadır. Toplu taşıma araçlarının gitmemesinden dolayı birçok Adanalı bu güzelliğin farkında değildir.

Yerköprü, eşsiz doğa güzelliğinin yanı sıra sunulan piknik alanlarıyla da dikkat çekiyor. Vatandaşlara hem kendi kendilerine piknik yapma imkanı sunulurken, hem de yanı başlarında bulunan restoranda yemek yeme imkanı buluyorlar. Ayrıca, oluşan küçük göllerde kümes hayvanları da bulunmaktadır.

Karaisalı Yerköprü Orman İçi Dinlenme Yeri Gezilecek Yerler:

Yerköprüye gittiğinizde kesinlikle gitmenizi önereceğim yerlerin başında VARDA KÖPRÜSÜ ve KAPIKAYA KANYONU bulunmaktadır.

Varda Köprüsü Nerede, Nasıl Gidilir, Neler Yapılır?

Kapıkaya Kanyonu Nerede – Nasıl Gidilir?

Karaisalı Yerköprü Orman İçi Dinlenme Yeri Nasıl Gidilir?

Karaisalı Yerköprü Orman İçi Dinlenme Yerine toplu taşıma aracı gitmemektedir. Yerköprü Orman İçi Dinlenme Yerine özel aracınızla gitmeniz gerekmektedir. Yerköprü Orman İçi Dinlenme Yerine ulaşmanız için ilk olarak Karaisalı ilçesine gideceksiniz daha sonra ilçe içerisinde direk Yerköprü Orman İçi Dinlenme Yeri tabelalarını takip ederek Karaisalı Yerköprü Orman İçi Dinlenme Yerine rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

OKUMALISIN  Melike Hatun Cami Nerede - Nasıl Gidilir?

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Şile Saklıgöl Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı – Piknik – İstanbul

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Şile Saklıgöl Nerede – Nasıl Gidilir –  Kahvaltı – Piknik & Mangal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir