Karasu Sahil Park Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – SAKARYA

Karasu Sahil Park Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – SAKARYA

Sevgili Gezginler bu yazımızda Karasu Sahil Park Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                     Karasu Sahil Park Nerede?                           

Sakarya ilinin Karasu ilçe sınırlarında bulunmaktadır. Ülkemizin ve Sakarya ilinin En uzun Sahili olarak bilinmektedir.

                      Sahil Park Hakkında Bilgiler                       

Karsu Sahil veya Karasu Sahil olarak bilinen bu alanda Karasu Plajı’nda Yüzme başta olmak üzere Yürüyüş, Yeme – İçme, Dinlenme, Piknik yapma gibi birçok etkinlik yapabilirsiniz. Karasu Plajı, Geniş Kumsalı ile Marmara bölgesi başta olmak üzere diğer illerden de yoğun ilgi görmektedir.

Özellikli Çocuklu aileler tarafından yoğun ilgi gördüğünü söylesek hiç yanlış olmaz. Hem çocuk oyun alanları hem de Yüzme alanı ile aileler burada rahat etmektedir.

                    Karasu Sahil Park Giriş Ücreti                     

Sahil Park Ücretsizdir.

Ücretli alan ve ücretsiz alan bulunuyor, Şemsiye & Şezlong kiralayabilirsiniz.

Karasu Plajı Şemsiye – Şezlong Ücreti 2023 Yılı

Şemsiye & Şezlong kiralayabilirsiniz. 2023 yılı itibari ile kişi başı 70 – 100 TL

Karasu Plajı’na Giriş Ücretsizdir.

                 Karasu Sahil Park’a Nasıl Gidilir?                   

Sakarya İlinin Karasu ilçe sınırında geniş bir alan içerisinde bulunan karasu plajına ulaşım oldukça rahattır. Sakarya şehir merkezine 48 km uzaklıkta yer alan bu yere gelmek için gerek şahsi aracınızla gerekse toplu taşıma aracınızla rahatlıkla gelebilirsiniz.

Sakarya’dan Aracınızla Gelecekseniz eğer, Adapazarı-Karasu Yolundan Sırasıyla, Poyrazlar-Ferizli – Limandere – Darıçayırı güzergâhından Karasu plajına ulaşabilirsiniz.

Toplu Taşıma ile gelecekseniz eğer, Sakarya şehir merkezinden veya ilçe otogarından kalkan minibüslerle kolayca gelebilir.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.