Karasu-Yeni Mahalle Nerede – Nasıl Gidilir?

Karasu-Yeni Mahalle Nerede – Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere KarasuYeni Mahalle Nerede – Nasıl Gidilir? – Sakarya Gezi Rehberi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Karasu-Yeni Mahalle Hakkında;

Karasu-Yeni Mahalle, Sakarya ilinin Karasu ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Karasu ilçe merkezine yaklaşık 6 km uzaklıkta bulunmaktadır. Sakarya il merkezine yaklaşık olarak 61 km mesafededir.

Yeni Mahalle ilçenin en çok ziyaretçi alan yeridir. Yeni Mahalle, Karasu için diğer yerleşim birimlerine göre özel bir konuma sahiptir. Dinlendirici ve sakin sahili onu çekici kılmaktadır. Burası Sakarya Nehri’nin Karadeniz ile birleştiği kısımda bulunmaktadır.

Yeni Mahalle balıkçı lokantaları, çay bahçeleri ve tarihi çınar ağaçları ile işsiz manzaralar sunmaktadır. Ayrıca kıyıda bulunan balıkçı tekneleri muazzam bir görüntüye sahiptir.  Burada hafta sonu tatili geçirmek güzel bir tercih olacaktır.

Karasu-Yeni Mahalle Nerede?

Yeni Mahalle, Sakarya ilinin Karasu ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Karasu ilçe merkezine yaklaşık 6 km uzaklıkta bulunmaktadır. Sakarya il merkezine yaklaşık olarak 61 km mesafededir.

Karasu-Yeni Mahalle Nasıl Gidilir?

KarasuYeni Mahalleye, Toplu taşıma ya da hususi araç ile rahat biçimde ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler Sakarya merkezden Karasu dolmuşlarına binerek ulaşım sağlayabilirler. Yeni Mahalleye Karasu ilçe merkezinde kalkan toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

OKUMALISIN  Zigana Kayak Merkezi Nerede - Nasıl Gidilir?

Hususi araç ile gelmek isteyenler ise, Sakarya merkezden Adapazarı Karasu Yolu/D650 üzerinden ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.