Kartepe Kayak Merkezi 2021 Yılı Fiyatları – Ekipman Kiralama Ücretleri

Kartepe Kayak Merkezi 2021 Yılı Fiyatları – Ekipman Kiralama Ücretleri

Değerli Seyyahlar bu yazımızda sizlere Kartepe Kayak Merkezi 2021 Yılı Fiyatları – Giriş ve Ekipman  Kiralama Ücretleri hakkında bilgiler vereceğiz.

                 Kartepe Kayak Merkezi Hakkında;                

Kartepe ilçesi, Mart 2008 tarihinde 5747 sayılı kanunla; bünyesinde Köseköy, Uzunçiftilik, Uzuntarla, Eşme, Acısu, Maşukiye; Büyük Derbent, Arslanbey, Sarımeşe ve Suadiye ilk kademe belediyelerini bulundurmak suretiyle kurulmuş ve kısa bir zaman içerisinde kamu kurum ve kuruluşlarının yapılanması tamamlanmış bir ilçedir.

Kocaeli’ye bağlı olan Kartepe Kayak Merkezi, kış turizminde de büyük bir öneme sahiptir. Kartepe, önemli bir kayak merkezi olup; İstanbul’a yakın olması sebebiyle Uludağ’dan sonra en çok tercih edilen yerdir aynı zamanda.

              Kartepe Kayak Merkezi 2021 Ücretleri          

   Kartepe Kayak Merkezi 2021 Skipass Ücretleri     

Kartepe Kayak Merkezi’nde 2021 kış sezonuna özel olarak tek tarife uygulamasına geçilmiş. Hafta içi ve hafta sonu ayrı fiyat uygulaması kalkmış;

OKUMALISIN  Çorum Kalesi Nerede - Nasıl Gidilir?

1 günlük TAM GÜN – limitsiz çıkışlı kayak ücreti 170 TL

1 Günlük YARIM GÜN kayak ücreti 140 TL olarak uygulanmaktadır.

Tek çıkışlık telesiyej ücreti 50 TL, ayrıca ‘Uzun Tur’ adı verilen 2 çıkışlık bilet ücreti ise 70 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

   Kartepe Kayak Merkezi Giriş Ücretleri 2021      

Otomobil………….30 TL

Motosiklet……… 10 TL

Minibüs ………….. 70 TL

Otobüs …………… 160 TL

NOT: Kar Motoru Kiralama Ücreti Yarım Saati 300 TL’dir.

               Kartepe Kayak Merkezi’ne Nasıl Gidilir?   

İstanbul tarafından Kartepe Kayak Merkezine gitmek için öncelikle Tem Otoyolu’nu kullanıp Sapanca’ya doğru ilerlemelisiniz. İzmit-Doğu gişelerinden çıkış yaparak devam edilir . Eğer Anadolu Yakası’ndan çıkış yapacaksanız ve trafik yoksa oradan Kartepe’ye çıkış ortalama 20-25 dakika sürmektedir. Kimi dönemlerde  aşırı kar yağışı nedeniyle kapalı oluyor.  Zincir takmayan araçlar çıkmakta zorlandığı için trafiğİi olumsuz etkiliyor. Yol virajlı olduğu için dikkatli olunması gerekir.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.