Kartepe Sis Dağı Restoran Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı – Kızak

Kartepe Sis Dağı Restoran Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı – Kızak

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Kartepe Sis Dağı Restoran Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı – Kayak Pisti – Zipline – ATV Turu – Kamp – Piknik hakkında bilgiler vereceğiz.

            Kartepe Sis Dağı Restoran Nerede?                     

Sis Dağı Restoran, Kocaeli ilinin Kartepe ilçesi sınırları içerisinde  bulunmaktadır. Sis Dağı Restoran’da Kahvaltı, Kış aylarında Kızak Pisti, Şambrel Keyfi, Zipline – ATV Safari – Kamp ve Piknik Alanları ve Ağaç Ev Konaklama imkanları ile sizlere bu güzel ortamda keyifli anlar yaşatmak için uğraş veren bir eğlenme merkezidir.

     Kartepe Sis Dağı Kızak & Şambrel Fiyatlar 2023 Yılı   

Şambrel; Kişi Başı 1 Saati 75 TL, (Çocuklarınız ile birlikte binebilirsiniz)

Kızak Ücreti; Kişi Başı 1 Saati 100 TL, Çocuklar ebeveynleri ile binebiliyor.

Not 1: Tahta kızak yasak.

           Sis Dağı Kayak Pisti Hakkında Bilgiler      

Kar yağışının olduğu zamanlar da büyük ilgi gören bu pist, Yüksek tepelerden sürekli kar takviyesi yapılarak uzun süre kullanıma açık olmaktadır. 1 Saat süren kiralama ile Plastik kızak kiralıyorsunuz. Çocuğunuzla çok rahat binebilirsiniz.

Ayrıca Kendi Kazağınızla da gelebilirsiniz. (Tahta Kızak Yasak) Yaklaşık 100-150 metre uzunlukta bir pist var kayması çok zevkli ama çıkması işkence…

       Sis Dağı Restoran Kahvaltı Fiyatları 2023      

Serpme Kahvaltı Kişi Başı 150 TL, (Minimum 2 Kişilik Hazırlanıyor) 14 çeşit farklı ve 3 çeşit ara sıcak sıcak ile servis edilmektedir.

Sucuk Ekmek :  100 TL

Köfte Ekmek :  100 TL

Fiyatlar 2023 yılına aittir. Değişiklik olabilir. Gitmeden önce alttaki iletişim Bilgisinden bilgi almanızı tavsiye ediyoruz.

                                     İletişim Bilgileri                            

Adres: Nusretiye , Kartepe-Kocaeli

Tel: 0535 775 04 42

        Sis Dağı Restoran Açılış – Kapanış Saatleri      

Restoran, 08.00 – 23.55 Saatleri Arası açıktır.

            Kartepe Sis Dağı Restoran Nasıl Gidilir?        

Kocaeli ilinin Kartepe İlçesi sınırları içerisinde  bulunmaktadır. Maşukiye olarak bilinen yerden  Kartepe dağ yoluna doğru devam ettiğinizde yaklaşık 10-15 dakika sonra karşınıza çıkacaktır.

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.