Anasayfa / Cafe - Restaurant / Kartepe Sisli Vadi Nerede – Nasıl Gidilir?

Kartepe Sisli Vadi Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Kartepe Sisli Vadi Nerede – Nasıl Gidilir? Kahvaltı – Kayak Pisti hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Kartepe Sisli Vadi, Kocaeli ilinin Kartepe İlçesi Maşukiye sınırları içerisinde  bulunmaktadır. Sisli Vadisi, Kahvaltı, Restoran, Kış aylarında Kayak Pisti, Şamrel / Snowtubing, Kayak Okulu, ATV, Zipline imkanlarıyla sizlere bu güzel ortamda keyifli anlar yaşatmak için uğraş veren bir eğlenme merkezidir. Tesisi içerisinde Türkiye’de ilk defa paletli ATV ile heyecan aksiyon macerayı bir arada yaşayabilirsiniz.

Kartepe Sis Vadisi Fiyatlar Hakkında:

Şamrel-Snowtubing; Kişi Başı 1 Saati 40 TL, (Çocuklarınız ile birlikte binebilirsiniz)

Zipline; Kişi başı 30 TL,

ATV Palet Turu: 30 Dakikası 300 TL ( 2 Kişi binebiliyor)

Kızak Ücreti; Kişi Başı 1 Saati 30 TL, Çocuklar ebebeynleri ile binebiliyor. (Plastik Kendi Kızağını getirenlerden 20 TL alınıyor)

Not 1: Tahta kızak yasak.

Not 2: Otopark Giriş Ücreti olarak 10 TL alınıyor.  Karşılığında 10 TL değerinde kızak pisti, zipline, ATV ve restoran içinde geçerli olan indirim kuponu veriliyor. Otopark Parası verirken mutlaka isteyiniz.(değişik bir uygulama olması ilk başta şaşırdık ama arabasını buraya bırakıp başka yerlere gidenler için alınmış önlem olduğunu söylediler)

OKUMALISIN  Ömer Kaplıcası Nerede- Nasıl Gidilir?

Kartepe Sis Vadi Kayak Pisti Hakkında;

Kar yağışının olduğu zamanlar da büyük ilgi gören bu pist, Yüksek tepelerden sürekli kar takviyesi yapılarak uzun süre kullanıma açık olmaktadır. 1 Saat süren kiralama ile Plastik kızak kiralıyorsunuz. Çocuğunuzla çok rahat binebilirsiniz. Ayrıca Kendi Kızağınızla da gelebilirsiniz. (Tahta Kızak Yasak) Yaklaşık 100-150 metre uzunlukta bir pist var kayması çok zevkli ama çıkması işkence…

Kartepe Sisli Vadi Kahvaltı;

Serpme Kahvaltı Kişi Başı 40 TL, (Minimum 2 Kişilik Hazılanıyor)

Not: 10 yaş altı Kahvaltı ücretsiz.

Sucuk Ekmek : 20 TL

Köfte-Ekmek : 20 TL

Kartepe Sisli Vadi İletişim Bilgileri;

Adres: Nusretiye, Sisli Vadi, Kartepe-Kocaeli

Tel: 0507 467 90 97

Kartepe Sisli Vadi Açılış – Kapanış Saatleri;

Sisli Vadi, 08.00 – 23.55 Saatleri Arası açıktır.

Kartepe Sisli Vadi’ye Nasıl Gidilir?

Kartepe Sisli Vadi, Kocaeli ilinin Kartepe İlçesi Maşukiye sınırları içerisinde  bulunmaktadır. Maşukiye olarak bilinen yerden  Kartepe dağ yoluna doğru devam ettiğinizde yaklaşık 10-15 dakika sonra karşınıza çıkacaktır.

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Eğirdir Yeşilada Nerede – Nasıl Gidilir – Yeşilada Gezilecek Yerler

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Eğirdir Yeşilada Nerede – Nasıl Gidilir – Neler Yapılır – Yeşilada Gezilecek Yerler hakkında bilgiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir