Anasayfa / Cafe - Restaurant / Kayserkaya Dağ Evleri Nerede – Nasıl Gidilir?

Kayserkaya Dağ Evleri Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere  Kayserkaya Dağ Evleri Nerede – Nasıl Gidilir? Konaklama ve Kahvaltı Fiyatları Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Kayserkaya Dağ Evleri, İzmir ilinin Selçuk ilçesi Şirince sınırları içerisinde bulunmaktadır. Doğa ile iç içe Stres ve gürültüden uzaklaşmak isteyenler için huzurlu bir ortam sunmaktadır. 4 Farklı oda ile hizmet veren Kayserkaya Dağ Evleri, Gelen Misafirlere yeşillikler içerisinde dinlenme fırsatı sunmaktadır. Odalardan bahsedecek olursak, Şömineli Delüks oda, Kır Bahçesi, Standart oda ve Bungalov Evlerden oluşmaktadır.

Bungalov Evlerde Şömine bulunmuyor, sadece, Delüks ve Kır Evlerinde şömine bulunmaktadır. Tesisin odalarında; Klima, saç kurutma makinesi, LCD TV, banyo, ahşap zemin ve kablosuz internet erişimi gibi olanaklar bulunuyor. Ayrıca; tesiste bir de yüzme havuzu bulunuyor.

Kayserkaya Dağ Evleri İletişim Bilgisi;

Adres: Dağ Evleri, Şirince Mahallesi Kayser Sokak No:12 Kayserkaya, Selçuk/İzmir

Telefon: (0232) 898 31 72

Kayserkaya Dağ Evleri Konaklama Ücretleri;

Bungalov Evler( Şömine Yok) Hafta içi 250 TL – Hafta sonu 350 TL

Delüks Evler (şömineli) Hafta içi 400 TL – Hafta sonu 550 TL

OKUMALISIN  Kemer Kesme Boğazı Kanyonu Nerede – Nasıl Gidilir - Giriş Ücreti-Antalya

Kır Evleri, (Şömineli) Hafta içi 400 TL – Hafta sonu 550 TL

Fiyatlara Kahvaltı dâhildir.

0-6 yaş arası ücretsiz.

Kayserkaya Dağ Evleri Nerede;

Kayserkaya Dağ Evleri, İzmir ilinin Selçuk ilçesi Şirince sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Kayserkaya Dağ Evleri’ne Nasıl Gidilir;

Kayserkaya Dağ Evleri, İzmir ilinin Selçuk ilçesi Şirince sınırları içerisinde bulunmaktadır Selçuk İlçesinden Şirince’ye kalkan dolmuşlara binip, Nesin Matematik Köyüne giden yol üzerinde indikten sonra uluşabilirsiniz. Şahsi aracınızla gidecekseniz eğer, İzmir-Selçuk-Şirince güzergâhını kullanabilirsiniz. Nesin Matematik Köyü tabelasını gördükten sonra dönüş yapmalısınız. Selçuk ilçesine 8 km mesafede bulunuyor.

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Sevgi Plajı (Love Beach) Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Aydın

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda  Sevgi Plajı (Love Beach) Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong  Giriş Ücretleri hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir