Kazakistan Ankara Büyükelçiliği Nerede – Nasıl Gidilir?

Kazakistan Ankara Büyükelçiliği Nerede – Nasıl Gidilir?
955
A+
A-

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere  Kazakistan Ankara Büyükelçiliği Nerede – Nasıl Gidilir Kazakistan Büyükelçiliği hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

 Kazakistan Ankara Büyükelçiliği Hakkında Bilgiler 

Büyükelçilikler Her ülkede olduğu gibi Ülkelerin Başkentlerinde bulunmaktadır. Ülkemizde Kazakistan Büyükelçiliği, Başkent Ankara’da bulunmaktadır Kazakistan Büyükelçiliğin görevi, Türkiye Cumhuriyeti ile Kazakistan ülkesi arasındaki ilişkileri yönetmektedir. Türkiye’deki en yetkili birimi olmakla birlikte Kazakistan’a gitmek isteyen, ticari veya turistik vize işlemlerini, yeşil kart taleplerini alan ve sonuca bağlayan bir yerdir.

-Büyükelçilikler Randevu ile çalışmaktadır.

-Vize işlemleri Başvuru sonuçları En az 1 ay sürüyor (seyahat etmeden 2-3 ay önce vize işlemlerini yapmanızı öneriyoruz)

           Kazakistan Ankara Büyükelçiliği Nerede?         

Ankara ilinin Çankaya ilçesi sınırları içerisinde Oran semtinde bulunmaktadır.

  Kazakistan Ankara Büyükelçiliği Çalışma Saatleri   

Hafta içi her gün Saat 09.00-18.00 Saatleri arası hizmet vermektedir.

Dini Bayramlar ve Resmi Tatillerde Kapalıdır.

  Kazakistan Ankara Büyükelçiliği İletişim Bilgileri  

Adres: Kılıç Ali Sokak No: 12 Oran Çankaya/Ankara

Telefon:  (+90) 312 491 80 30

  Kazakistan Ankara Büyükelçiliği’ne Nasıl Gidilir?  

Ankara ilinin Çankaya ilçesi sınırları içerisinde Oran semtinde bulunmaktadır.

Kazakistan Büyükelçiliğine gitmek için;

Havayolu ile Gelecekler,

Esenboğa Havaalanında indikten sonra Belediye Otobüsü veya Havaş ile Kızılay’a kadar gelebiliyorsunuz. Kızılay’dan Güvenpark önünden Kalkan 135-173-185 Numaralı otobüslere veya Kızılay-Güvenpark’tan kalkan Oran Sitesi Dolmuşlarına binerek gidebilirsiniz. Panora Alışveriş Merkezi geçtikten sonra inmelisiniz.

Demiryolu ile Gelecekler,

Ankara Tren Garında indikten sonra, hemen önünden kalkan Sıhilye veya Ulus yönüne giden dolmuşlara binerek Ulus veya Sıhhiye’ye gelmelisiniz. Buradan Kalkan Kalkan 135-173-185 Numaralı otobüslere veya Kızılay-Güvenpark’tan kalkan Oran Sitesi Dolmuşlarına binerek gidebilirsiniz. Panora Alışveriş Merkezi geçtikten sonra inmelisiniz. Ya da Tren garı önünde bulunan taksi yardımıyla 10 dakika içerisinde gidebilişiniz.

Karayolu ile Gelecekler,

Kendi aracınızla gidecekseniz eğer, Ankara ilinin merkezinde bulunan Ulus-Sıhhiye-Kızılay-Bakanlıklar yönünde ilerledikten sonra Kuğulu park olarak bilinen yerden Cinnah Caddesi boyunca devam ediniz. Bu yol sizi Atakule Kavşağına kadar götürecektir. Buradan da düm düz devam ederek, Turan Güneş Bulvarı kavşağına kadar ilerleyiniz. Bu kavşaktan sağa dönerek Turan Güneş Bulvarı boyunca ilerleyinizYolun devamında Panora Alışveriş Merkezini göreceksiniz, bu yeri gösteren tabeladan sağa doğru dönerek Zülfü Tigrel Caddesi-Ferit Recai Ertuğrul caddesi oradan da Kılıç Ali sokağa dönüş yaparak elçilik binasına ulaşabilirsiniz.

Otobüs ile Gidecekler,

Ulus-Sıhhiye-Kızılay duraklarından, Kalkan 135-173-185 Numaralı otobüslere veya Kızılay-Güvenpark’tan kalkan Oran Sitesi Dolmuşlarına binerek gidebilirsiniz. Panora Alışveriş Merkezi geçtikten sonra inmelisiniz.

Metro ile Gelecekler,

Ulus-Sıhhiye-Kızılay istasyonunda inerek Bakanlıklar tarafına giden 135-173-185 Numaralı otobüslere veya Kızılay-Güvenpark’tan kalkan Oran Sitesi Dolmuşlarına binerek gidebilirsiniz. Panora Alışveriş Merkezi geçtikten sonra inmelisiniz.

-Navigasyon ile gelmek isteseniz, Altta yerleştirdiğimiz haritayı kullanarak kolay bir şekilde gelebilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.