Kentpark AVM Ters Ev Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – ANKARA

Kentpark AVM Ters Ev Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – ANKARA

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere  Kentpark AVM Ters Ev Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti ve Aktiviteler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Ters Ev, Ankara ilinin Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Çankaya ilçesine bağlı Mustafa Kemal Mahallesinde bulunmaktadır. Eskişehir Yolu 7. Km’de ODTÜ Kampüsü Karşısında Kentpark AVM arkasında bulunan açık otopark içerisindedir.

                          Ters Ev Hakkında Bilgiler                   

Ters Ev Ankara’da bulunan ikinci ters ev olarak karşımıza çıkmaktadır. Ters Evin yapımı 4 ay sürmüştür. Yapımında yaklaşık olarak 28 ton çelik kullanılmıştır. Ev iki katlı olarak inşa edilmiştir. Giriş katında çocuk odası ve koridor bulunmaktadır. Bu bölüm özellikle tavanda asılı olan oyuncaklar sebebiyle çocuklar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Üst kata döner basamaklı bir merdiven ile çıkılmaktadır. Tabiki merdiven de ters olarak yapılmış.

Her ayrıntı düşünülerek yapılmış. Diğer ters evlere göre daha profesyonel diyebiliriz. Üst katta banyo, oturma odası, yatak odası ve mutfak bulunmaktadır. Bir evde olması gereken tüm eşyalar var bu evde. Üstelik eşyaların hepsi gerçek. Ayrıca evin yanında çocukların eğlenceli şekilde vakit geçireceği bir oyun parkı bulunmaktadır. Kesinlikle ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Özellikle fotoğraf makinalarınızı getirmenizi, tavsiye ederim.

İletişim Numarası 0551 173 34 69

      Kentpark AVM Ters Ev Çalışma Saatleri      

Ters Ev haftanın her günü ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Her gün 10:00- 20:00 saatleri arasında açık konumdadır.

      Kentpark AVM Ters Ev Giriş Ücreti 2023 Yılı       

 Tam ……..: 35 TL 

Öğrenci…..:25 TL

0-3 yaş ücretsiz olarak girebiliyor.

Not:(fiyatlar 2023 yılı Ocak ayına aittir)  yıl içerisinde değişiklik gösterebilir. Gitmeden önce Alttaki iletişim numarasından bilgi alarak gitmenizi tavsiye ediyoruz.

İletişim: 0551 173 34 69

       Kentpark AVM Ters Ev Nerede?        

Kentpark AVM Ters Ev Ankara ilinin Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Çankaya ilçesine bağlı Mustafa Kemal Mahallesinde bulunmaktadır. Eskişehir Yolu 7. Km’de ODTÜ Kampüsü Karşısında Kentpark AVM arkasında bulunan açık otopark içerisindedir.

Kentpark AVM Ters Ev’e Nasıl Gidilir?

Buraya toplu taşıma ya da hususi araç ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Toplu taşıma ile gelmek isteyenler; Eskişehir yolundan geçen bütün minibüs ve otobüslere binebilirler. 339-3, 479, 532-3, 541-3 nolu otobüsler buradan geçmektedir.

Metro ile gelmek isteyenler; M2  metrosunu kullanmalıdırlar. ODTÜ metro durağında inip buraya yürüyerek kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Hususi araç ile gelenler Eskişehir yolu istikametinde yol alarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Mehmet süder dedi ki:

    TERS ev Ankara KentPark AVM ” inanılmaz eğlenceli, fiyatları çok uygun. Kesinlikle ziyaret edilmeli. İlgi ve alakaları için sonsuz teşekkürler..!

  2. Mehmet dedi ki:

    TERS ev Ankara KentPark AVM ” inanılmaz eğlenceli, fiyatları çok uygun. Kesinlikle ziyaret edilmeli. İlgi ve alakaları için sonsuz teşekkürler..!

  3. Mehmet süder dedi ki:

    TERSEV Ankara Kent Park AVM ‘ ye gidip gördük inanılmaz güzel fotoğraflar çektik. Çocuklarla birlikte çok keyf aldık. #anıtkabir ziyareti sonrasında #kentparkavm de #tersevankara muhteşem bir mekan. Teşekkürler