Kentpark AVM Ters Ev Nerede – Nasıl Gidilir?

Kentpark AVM Ters Ev Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere  Kentpark AVM Ters Ev Nerede – Nasıl Gidilir? – Ankara Gezilecek Yerler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Kentpark AVM Ters Ev Hakkında;

Kentpark AVM Ters Ev, Ankara ilinin Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Çankaya ilçesine bağlı Mustafa Kemal Mahallesinde bulunmaktadır. Eskişehir Yolu 7. Km’de ODTÜ Kampüsü Karşısında Kentpark AVM arkasında bulunan açık otopark içerisindedir.

Kentpark AVM Ters Ev Ankara’da bulunan ikinci ters ev olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk yapılan ters ev Tepetaklak ev Neşeli Köy olarak bilinmektedir. Kentpark AVM Ters Evin yapımı 4 ay sürmüştür. Yapımında yaklaşık olarak 28 ton çelik kullanılmıştır.

Ev iki katlı olarak inşa edilmiştir. Giriş katında çocuk odası ve koridor bulunmaktadır. Bu bölüm özellikle tavanda asılı olan oyuncaklar sebebiyle çocuklar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Üst kata döner basamaklı bir merdiven ile çıkılmaktadır. Tabiki merdiven de ters olarak yapılmış. Her ayrıntı düşünülerek yapılmış. Diğer ters evlere göre daha profesyonel diyebiliriz. Üst katta banyo, oturma odası, yatak odası ve mutfak bulunmaktadır. Bir evde olması gereken tüm eşyalar var bu evde. Üstelik eşyaların hepsi gerçek. Ayrıca evin yanında çocukların eğlenceli şekilde vakit geçireceği bir oyun parkı bulunmaktadır. Kesinlikle ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Özellikle fotoğraf makinalarınızı getirmenizi, tavsiye ederim.

OKUMALISIN  Amasya Ilısu Kaplıcası Nerede - Nasıl Gidilir?

İletişim Numarası 0551 173 34 69

Kentpark AVM Ters Ev Çalışma Saatleri

Kentpark AVM Ters Ev haftanın her günü ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Her gün 10:00- 21:30 saatleri arasında açık konumdadır.

Kentpark AVM Ters Ev Giriş ücretleri

Kentpark AVM Ters Evi ziyaret etmek için Tam 15 TL,  Öğrenci 10 TL ücret ödenmesi gerekmektedir.

0-3 yaş ücretsiz olarak girebiliyor.

Kentpark AVM Ters Ev Nerede?

Kentpark AVM Ters Ev Ankara ilinin Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Çankaya ilçesine bağlı Mustafa Kemal Mahallesinde bulunmaktadır. Eskişehir Yolu 7. Km’de ODTÜ Kampüsü Karşısında Kentpark AVM arkasında bulunan açık otopark içerisindedir.

Kentpark AVM Ters Ev Nasıl Gidilir?

Buraya toplu taşıma ya da hususi araç ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler Eskişehir yolundan geçen bütün minibüs ve otobüslere binebilirler. 339-3, 479, 532-3, 541-3 nolu otobüsler buradan geçmektedir. Ayrıca Metro ile gelmek isteyenler M2 yi kullanmalıdırlar. ODTÜ metro durağında inip buraya yürüyerek kısa sürede ulaşabilirsiniz.

OKUMALISIN  Erciyes Kayak Merkezi Nerede - Nasıl Gidilir?

Hususi araç ile gelenler Eskişehir yolu istikametinde yol alarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.