Klavuzlu Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kahramanmaraş

Klavuzlu Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kahramanmaraş

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Klavuzlu Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Piknik Alanları  hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                         Klavuzlu Parkı Nerede?                         

Klavuzlu Parkı, Kahramanmaraş il Merkezinde bulunuyor. Yöre halkı tarafından Dinlenme ve Mesire Alanı tercih edilen bir yerdir.

              Klavuzlu Parkı Hakkında Bilgiler                    

50 dönümlük bir arazi içerisinde kurulan bu park içerisinde Yapay Gölet, Yürüyüş Alanı, Bölgenin En Büyük Yel Değirmeni, Çocuk Oyun Alanları, Üstü Kapalı Kamalyeler, Spor Aletleri, Wc, Mescid bulunmaktadır.

Çocuklarınız çimenlik alanlarda koşuştururken, Oyun Parkında Oyunlar oynarken, Aileler de hem piknik yapabilir hem de şehrin gürültüsünden, stresinden uzaklaşıp dinlenebilirsiniz.

 Klavuzlu Parkı’nda Mangal – Piknik Yapılır mı? 

Park’ta Piknik yapmak, Mangal yapmak serbesttir. Mangal yapmak için ayrılan bölümde mangal ve semaver yakabilirsiniz.

OKUMALISIN  Heybeliada Gezilecek En Güzel 10 Yer?

                 Klavuzlu Parkı Giriş Ücreti                        

Giriş ÜCRETSİZDİR.

                  Klavuzlu Parkı’na Nasıl Gidilir?                 

Klavuzlu Parkı, Kahramanmaraş il Merkezinde bulunuyor. İl Merkezine 5 km uzaklığında olduğundan dolayı ulaşım oldukça kolaydır.

Klavuzlu Parkı’na Otobüs ile Gidecekler;

Sanayi – Binevler arası hizmet veren H10 otobüs hattına binip İMAM AZAMİ CAMİ durağında inerek kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Kültürpar – Üngüt arası hizmet veren H16 otobüs hattına binip İMAM AZAMİ CAMİ durağında inerek kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Klavuzlu  – Namık Kemal arası hizmet veren H3 otobüs hattına binip İMAM AZAMİ CAMİ durağında inerek kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Klavuzlu Parkı’na Şahsi Aracı ile Gidecekler; Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirler.

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.