Koru Bungalov Evleri Nerede – Nasıl Gidilir – Konaklama Ücreti – Antalya

Koru Bungalov Evleri Nerede – Nasıl Gidilir – Konaklama Ücreti – Antalya

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Koru Bungalov Evleri Nerede – Nasıl Gidilir – Konaklama Ücreti – İmkanlar  hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Antalya ilinin Alanya ilçesi sınırları içerisinde Üzümlü Mevkiinde Bulunmaktadır. Bu tesis Sizlere Konaklama, Kahvaltı ve Etkinlik-Organizasyon Melanı olarak hizmet vermektedir. Muhteşem doğasıyla, Tabiatı ile siz doğa sevenlere keyifli bir zaman geçirmek için hizmet veren bir işletmedir. Dim Vadisinin muhteşem görüntüsü eşliğinde keyifli anlar yaşayacaksınız.

Bungalov Evlerinde sadece kahvaltı yapmak için de gelebilirsiniz. Serpme Kahvaltı olarak hizmet veriliyor. Özellikle reçel olarak doğal ürünler kullanılıyor. Ayrıca, Mangal yapmak isterseniz ürünlerinin getirip yapabilirsiniz.

Buraya bir çok etkinlik içinde gelebilirsiniz. Özel bir akşam yemeği, Yaş günü kutlamaları, Evlilik yıl dönümü kutlamaları, Evlilik teklifleri ve bir çok özel etkinliği kutlayabilirsiniz. Konaklama için gelecekler ahşap evlerden yapılan Bungalov ev olarak biline evlerde kalıyorsunuz. Sadece 4 tane olduğundan dolayı erkenden arayarak rezervasyon yaptırmalısınız.

Bungalov Evleri, sizlere Odun ateşini yanında keyifli bir sohbet havası eşliğinde konaklama imkanı sunuyor. Müşteri ile iyi ilişkiler kuran ve insanları müşteri değil de misafir olarak gören bir yer olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca konaklama için gelecekler,Hayvanlarınızı yanınızda getirebilirsiniz,

        Koru Bungalov Evleri Konaklama Ücreti 2023 Yılı     

Konaklama ücreti Günlük 2000 TL (2 kişiliktir.)

(Fiyatlar da yıl içerisinde değişiklik olabileceğinden dolayı İletişim numarasından aramanızı tavsiye ederiz)

Fiyat içerisine Serpme Kahvaltısı Dahildir.

                             İletişim Bilgileri                                            

Adres: Antalya-Alanya-Üzümlü Mevki

Tel: 0532 232 75 22 – 0507 072 70 74

              Koru Bungalov Evleri’ne Nasıl Gidilir?                

Antalya ilinin Alanya ilçesi Üzümlü beldesi sınırları içerisinde  bulunuyor. Dim Çayı ve vadisine yakın bir konumdadır. Sadece şahsi aracınızla gidebileceğiniz bir yerdir. Buraya gitmek için, Dim çayına giden yoldan devam ettiğinizde Bıçakcı-Araplar-Üzümlü yol tabelasından devam ettiğinizde yönlendirici tabelalar size yardımcı olacaktır.

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.