Koru Bungalov Evleri Nerede – Nasıl Gidilir?

Koru Bungalov Evleri Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere  Koru Bungalov Evleri Nerede – Nasıl Gidilir? – Antalya’da Gezilecek Yerleri  hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

Koru Bungalov Evleri, Antalya ilinin Alanya ilçesi sınırları içerisinde Üzümlü Mevkiinde Bulunmaktadır. Bu tesis Sizlere Konaklama, Kahvaltı ve Etkinlik-Organizasyon Melanı olarak hizmet vermektedir. Muhteşem doğasıyla, Tabiatı ile siz doğa severlere keyifli bir zaman geçirmek için hizmet veren bir işletmedir. Dim Vadisinin muhteşem görüntüsü eşliğinde keyifli anlar yaşayacaksınız.

Koru Bungalov Evlerinde sadece kahvaltı yapmak için de gelebilirsiniz. Serpme Kahvaltı olarak hizmet veriliyor. Özellikle reçel olarak doğal ürünler kullanılıyor. Buraya bir çok etkinlik içinde gelebilirsiniz. Özel bir akşam yemeği, Yaş günü kutlamaları, Evlilik yıl dönümü kutlamaları, Evlilik teklifleri ve bir çok özel etkinliği kutlayabilirsiniz. Konaklama için gelecekler ahşap evlerden yapılan Bungalov ev olarak biline evlerde kalıyorsunuz. Sadece 4 tane olduğundan dolayı erkenden arayarak rezervasyon yaptırmalısınız.

Koru Bungalov Evleri, sizlere Odun ateşini yanında keyifli bir sohbet havası eşliğinde konaklama imkanı sunuyor. Müşteri ile iyi ilişkiler kuran ve insanları müşteri değil de misafir olarak gören bir yer olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca konaklama için gelecekler,Hayvanlarınızı yanınızda getirebilirsiniz,

OKUMALISIN  Beykoz (Mecidiye) Kasrı Nerede - Nasıl Gidilir?

Koru Bungalov Evleri Konaklama Ücreti;

Konaklama; 2 Kişi 300 TL

Fiyat içerisine Serpme Kahvaltısı Dahildir. Ayrıca İkindi saatlarinde Kek-Kurupasta olarak çayın yanına ikramlıklar verilmaktedir.

Koru Bungalov Evleri İletişim Bilgileri;

Adres: Antalya-Alanya-Üzümlü Mevki

Tel: 05070727074 – 0532 221 89 88

Koru Bungalov Evleri’ne Nasıl Gidilir;

Koru Bungalov Evleri, Antalya ilinin Alanya ilçesi Üzümlü beldesi sınırları içerisinde  bulunuyor. Dim Çayı ve vadisine yakın bir konumdadır. Sadece şahsi aracınızla gidebiliceğiniz bir yerdir. Buraya gitmek için, Dim çayına giden yoldan devam ettiğinizde Bıçakcı-Araplar-Üzümlü yol tabelsanıdan devam ettiğinizde yönlendirici tabelalar size yardımcı olacaktır.

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.