Kozan Atatürk Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – ADANA

Kozan Atatürk Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – ADANA

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Kozan Atatürk Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Mangal Yapılır mı? Ateş Yakmak Serbest mi? Piknik Yapılacak Alanlar Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                     Kozan Atatürk Parkı Nerede?                           

Park, Adana ili Kozan ilçe sınırları içerisinde Devlet Hastanesi ve Kalepark Hastanesi arkasındadır. Yöre halkı tarafından Mesire ve Piknik alanı olarak tercih edilen bir yerdir.

Park, Kilgen Çayı kenarında Yeşillikler arasında kurulu bir yeridir. Özellikle çocuklu aileler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Yeşil alanlarda yürüyüş yapabileceğiniz, Kamalyeler de dinlenebileceğiz yerler var. Çocuk Oyun Parkı, Basketbol – Voleybol sahası ve Tenis Kortu bulunuyor.

Kilgen Çayı üzerine kurulu olan ahşap köprüden geçmek oldukça keyifli, burada bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Ayrıca, Çay üzerinde Deniz Bisikleti ile gezinti yapılıyor.

                Kozan Atatürk Parkı Giriş Ücreti                   

Giriş ÜCRETSİZDİR.

Atatürk Parkı’nda Mangal Yapılır mı?

Semaver & Mangal yapmak, Ateş yakmak YASAKTIR.

Evinizden getirdiğiniz ürünler ile Piknik yapabilirsiniz. Tüp getirip Çay Demleyebilirsiniz.

            Kozan Atatürk Parkı’na Nasıl Gidilir?            

Adana ili Kozan ilçe sınırları içerisinde Devlet Hastanesi ve Kalepark Hastanesi arkasındadır. Adana Caddesine yakın bir konumdadır.

Toplu Taşıma ile Gidecekler;

Atatürk Parkının En yakınından geçen Minibüs & Otobüs hat numaraları;

159, 170, Cemalpaşa 2 – İtimat 1

Şahsi aracı ile Gidecekler; Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

YOL TARİFİ / GOOGLE HARİTALAR

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.