Kubbe İstanbul Nerede – Nasıl Gidilir?

Kubbe İstanbul Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Kubbe İstanbul Nerede – Nasıl Gidilir? – İstanbul Gezilecek Yerler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Kubbe İstanbul Hakkında Bilgiler;

Kubbe İstanbul, İstanbul ilinin Fatih ilçesi Mercan Mahallesi sınırları içerisinde Sağır Han olarak bilinen mekânın çatı katında bulunmaktadır. Geleneksel Halı ve Kilim konseptinin muhteşem İstanbul manzarasıyla birleşmesi sonucu oluşturulan bir alandır. Bu Tesiste ister Fotoğraf çektirebilir, keyifli bir İstanbul manzarası seyredebilirsiniz.

NOT: Kahvaltı ve Yemek Yoktur.

Bu muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde sizlere İstanbul’un simgesi haline gelen martılar eşlik ediyor. Bu mekân da en çok tercih edilen şey, hiç şüphesiz Fotoğraf çektirmektir. Belirli bir ücret karşılığında Halı-Kilim konseptine oturup fotoğraf çektirebilirsiniz. (2019 yılında kişi başı 100 TL idi-sınırsız çay ve içecek imkânı ile).

Kubbe İstanbul resmi instagram hesabında bir Fotoğraf ve Videografi Stüdyosu olarak faaliyet gösteren bir mekân olarak kendini anlatmaktadır. Buraya gittiğinizde aklınıza üst düzey Cafe-Restoran işletmesi gelmesin.

Kubbe İstanbul’da Sizleri Neler Bekliyor;

Tarih yarım adanın Muhteşem manzarası, Martılar, Açık haça olduğu için Yağmur-Kar-Rüzgar ile iç içedir. Çok fazla ilgi olduğu için sıra bekleyebilirsiniz. (Altta vereceğimiz iletişim numarasından Rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz). Fotoğraf çektirmek için ücreti ödemelisiniz.  Kubbe İstanbul Merkezin içerisinde ayrıca, çay odası, çalışma ofisi, kütüphane, müzik stüdyosu, geleneksel halı ve kilim odası ve etkinlik odası da bulunmaktadır. Gitmeden önce anlattıklarımızı göz önüne alarak gidin ve hava şartlarını da dikkate alınız.

OKUMALISIN  Sümela Manastırı Nerede - Nasıl Gidilir - Giriş Ücreti - Ziyaret Saatleri?

Kubbe İstanbul Giriş Ücreti-Ziyaret Saatleri

Fotoğraf çektirmek kişi başı 100 TL-İçecek dâhil fiyatı

Açılış Saati; Saat 09.00-20.00 Saatleri arası açıktır.

Kubbe İstanbul İletişim Numarası

Tel; 0543 661 17 32 – 0506 533 26 36 

Kubbe İstanbul’a Nasıl Gidilir;

Kubbe İstanbul, İstanbul ilinin Fatih ilçesi Mercan Mahallesi sınırları içerisinde Sağır Han olarak bilinen mekânın çatı katında bulunmaktadır.

Otobüs ile gidecekler; Kubbe İstanbul’a en yakın hatlar; 146B, 30D, 99Y, EM1

Metro Hattı ile gidecekler; Kubbe İstanbul’a en yakın hat M2 metro hattıdır.

Tren ile gidecekler; Kubbe İstanbul’a en yakın hat Marmaray’dır.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.