Kullar Galata Kulesi Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Kullar Galata Kulesi Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Kullar Galata Kulesi Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücretli mi? Piknik Yapılı mı? Ateş Yakmak & Semaver Yapmak Serbest mi? Minyatür Galata Kulesi Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                Kullar Galata Kulesi Parkı Nerede?             

Park, Kocaeli İlinin Başiskele İlçesi sınırları içerisinde Kullar Semtinde bulunuyor. Kiraz Çayı üzerinde kurulmuş Küçük İstanbul Desek hiçte yanlış olmaz. Park, İsmini içerisinde bulunan Galata Kulesinden almıştır. Minyatür sanat üzerine yapılan çalışmalar ile birçok yapıyı burada görebilirsiniz.

Çay üzerine kurulmuş olan Köprüden karşıya geçebilir, Köprü üzerinde fotoğraf çektirebilirsiniz. Piknik yapmak için uygun alanlar bulunuyor. Ayrıca alan içerisinde Ördekler, Kazlar, Çocuk Oyun Alanları, Ahşap masalar ve Kafe bulunmaktadır.

                Galata Kulesi Parkı Giriş Ücreti              

GİRİŞ ÜCRETSİZDİR.

    Kullar Galata Kulesi Parkı’na Nasıl Gidilir?    

Park, Kocaeli İlinin Başiskele İlçesi sınırları içerisinde Kullar Semtinde bulunuyor. Gerek toplu taşıma gerekse de şahsi aracınız ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Toplu Taşıma ile Gidecekler;

Batı Terminali – Kullar arası hizmet veren 615 hat numaralı otobüse bindiğinizde Bulvar düğün salonu durağında inerek ulaşabilirsiniz.

Şahsi aracı ile Gidecekler; Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

                         Yol Tarifi / Google Haritalar                    

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.