Küpkıran Kayak Merkezi Skipass Ücreti 2023 – AĞRI

Küpkıran Kayak Merkezi Skipass Ücreti 2023 – AĞRI

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Küpkıran Kayak Merkezi Nerede – Nasıl Gidilir – Kayak Takımı ve Skipass Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                   Küpkıran Kayak Merkezi Nerede?                     

Ağrı ile merkezine yakın bir konumda Küpkıran Mevki olarak bilinen yerdedir. Bulunduğu konum itibari ile ulaşım açısından oldukça uygun bir tesistir.

                         Kayak Merkezi Hakkında Bilgiler                

Pist, 900 metre uzunluğuna sahiptir ve 2 adet pist bulunuyor. Profesyonel Kayakçılar açısından değerlendirirsek biraz kısa bir pist olduğunu belirtmek isteriz. Pist daha çok yeni öğrenen ve alıştırma olarak tercih edebileceğiniz bir yerdir.

Pistin eğimi ve uzunluğu değerlendirildiğinde 3- 5 dakikalık iniş yapabileceğiniz bir seviyededir. Bunları bilerek gitmeniz de fayda var. Burada en eğlenceli etkinlik Kızak ile kaymak desek hiç yanlış olmaz. Çok büyük bir tesis olmasa da ihtiyaçlarınızı karşılayacak malzemeler satan yerler bulunuyor.

         Küpkıran Kayak Merkezi Ücretleri 2023 yılı         

Kayak Hafta sonu Yetişkin: 100 TL, Öğrenci: 80 TL

Kayak Hafta içi Yetişkin: 80 TL, Öğrenci: 70 TL

Snowboard Hafta sonu Yetişkin: 150 TL, Öğrenci 130 TL

Sonowboard Hafta içi Yetişkin 120 TL, Öğrenci 100 TL

Kayak için Salopet + Mont ………. 100 TL

           Küpkıran Kayak Merkezi’ne Nasıl Gidilir?         

Ağrı ile merkezine yakın bir konumda Küpkıran Mevki olarak bilinen yerdedir. Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

                    Yol Tarifi / Google Haritalar                           

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.