Kuşadası Güzelçamlı Plajı Nerede Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti 2024

Kuşadası Güzelçamlı Plajı Nerede Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti 2024

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Kuşadası Güzelçamlı Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong Giriş Ücretleri  Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

         Kuşadası Güzelçamlı Plajı        

Güzelçamlı Plajı, Aydın ilinin Kuşadası ilçesi sınırlarında bulunuyor. Dilek yarımadası Milli Parkının hemen yanında diyebiliriz.

         Güzelçamlı Plajı Hakkında Bilgiler           

Ege’nin keşfedilmeyen sahillerinden biri desek hiçte yanlış olmaz. Etrafı yeşil çamlar ile çevrili bu yerin Masmavi Denizi bulunuyor. Berrak denizinde Yüzerken balıkları görürsünüz diyebiliriz. Plajın en güzel yanlarından biriside denizi hemen derinleşmiyor.

Bu özelliği ile özellikle çocuklu aileler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Plaj ince kumlu bir yapıya sahip olduğunu da belirtelim. Güzelçamlı plajın tek eksi tarafı rüzgarlı günlerde denizin o berrak hali bir anda bulanık hale geliyor.

Güzelçamlı Sahili

Kuşadası Güzelçamlı Plajı

Kuşadası Güzelçamlı Plajı

Uçsuz bucaksız bir sahile sahip olduğundan dolayı burada hem ücretli Beachler hem de Ücretsiz halk plaj bölümü bulunuyor. Sizler hangisini tercih ederseniz.

Halk plajında Ücretsiz Duş, Soyunma Kabini bulunuyor.

                Güzelçamlı Plajı Giriş Ücreti               

Giriş ÜCRETSİZDİR.

Beachlerden faydalanmak isterseniz eğer Şemsiye & Şezlong için ayrı bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Kuşadası Güzelçamlı Plajı

Kuşadası Güzelçamlı Plajı

                   Güzelçamlı Plajı’na Nasıl Gidilir?                  

Plaj, Aydın ilinin Kuşadası ilçesinde Dilek Yarımadasının hemen yanında Davutlar mahallesinde bulunmaktadır. Toplu taşıma ile gidecekler;

Kuşadası – Davutlar arası hizmet veren Dolmuşla binerek ulaşabilirsiniz.

Güzelçamlı Sahili Nerede?

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.