Maltepe Park Avm Tepetaklak Ev Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Maltepe Park Avm Tepetaklak Ev Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Maltepe Park Avm Tepetaklak Ev Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Ziyaret Saati Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

     Maltepe Park   Tepetaklak Ev Hakkında Bilgiler  

Tepetaklak Ev, İstanbul ilinin Maltepe ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Maltepe ilçesine bağlı Cevizli Mahallesinde yer alan Maltepe Park Avm ‘nin açık otoparkında bulunmaktadır.

Tepetaklak Ev’de her şey 180 derece ters olarak tasarlanmıştır. 75 metrekare olan ters evin 2 odası 1 salonu bulunuyor. Dışarıdan bakıldığında bile çatısı yerde. İçeriye girdiğinizde tavanı ayaklarınızın altında, tabanı ise kafanızın üstünde kalıyor. Eve ziyarete gelenler kapıdan içer girince oldukça şaşkınlık yaşıyorlar. Çünkü mutfak mobilyalarına, beyaz eşyalardan tuvalet ve banyo dolaplarına, yatak odasından oturma gruplarına kadar her şey taban yerine tavan kısmında duruyor.

Fotoğraf tutkunları başta olmak üzere Ters Evin İç mimarisini merak edenler burayı görmeye geliyor. 6 yaş ve üzer çocuklar için ücretli olan eve, her veli için 1 çocuk 6 yaş altı ücretsiz olarak alınıyor.Gelin Fiyatları yakından inceleyelim.

       Maltepe Park  Tepetaklak Ev Giriş Ücretleri        

Tepetaklak Ev Giriş Fiyatı 

Tam ücret Kişi başı 30 TL

Öğrenci Kişi Başı 20 TL,

6 Yaş Altı ÜCRETSİZDİR.

Tepetaklak Ev iletişim telefonu: 0 533 812 17 17

         Maltepe Park Avm Tepetaklak Ev Nerede?          

Tepetaklak Ev, İstanbul ilinin Maltepe ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Maltepe ilçesine bağlı Cevizli Mahallesinde yer alan Maltepe Park Avm Danışma katında açık servis otoparkında bulunmaktadır. Avrupa yakası şubesi Ağaoğlu Maslak 1453 içerisinde yer almaktadır.

     Maltepe Park Avm Tepetaklak Ev Nasıl Gidilir?    

Buraya toplu taşıma ve hususi araç ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Maltepe Park Avm adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Esenkent Metro- Cevizli Peronlar en yakın duraklardır.

Otobüs İle Gidecekler; Otobüs- 130Ş, Otobüs- 133F, Otobüs- 16U, Otobüs- 500T, Otobüs- KM12 Metro İle Gidecekler; Metro- M4 toplu taşıma hatlarını kullanarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.