Marina Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – Adıyaman

Marina Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – Adıyaman

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Marina Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir –  Giriş Ücreti – Piknik ve Mangal İmkanları Hakkında bilgiler vereceğiz.

Marina Mesire Alanı

Mesire Alanı Adıyaman İlinin Ziyaretpayamlı ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Kent merkezine yaklaşık olarak 9 km mesafede yer almaktadır. İlçe merkezine yürüme mesafesindedir.

İl Özel İdaresi ekipleri, Marina Piknik alanında peyzaj çalışmasından çevre temizliğine gerekeli bakım çalışmaları yapılmaktadır. Alanda 150 dönümlük peyzaj düzenlemesi, eskimiş ve tahrip olmuş alanın yeniden dekore edilmesi, çim ekimi gibi çalışmaların yanında, alana 500 adet palmiye ağacı dikilerek yer yer lavanta, petunya, kadife çiçekleri ile çiçek parselleri oluşturulmuştur.

Etrafta bulunan akarsular sayesinde serinliği hissedebilir ve üzerinizde biriken stresi atabilirsiniz. Mesire alanı içerisinde Piknik masaları, Oyun alanı, Market, Ücretsiz otopark, Fırın ve tuvalet imkânı bulunmaktadır. Burada çocuklar için eğlenceli vakit geçirme imkânı mevcuttur. Özellikle çocuklu aileler tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca doğa yürüyüşü yapma şansına sahipsiniz. Piknik yapmak için yanınızda malzeme getirebilir ya da mesire alanı içerisinde yer alan marketten temin edebilirsiniz. Ya da burada yer alan fırından da temin edebilirsiniz.

Mesire alanına giriş için herhangi bir ücret ödenmemektedir.

Marina Mesire Alanı Nerede?

Mesire Alanı Adıyaman İlinin Ziyaretpayamlı ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Kent merkezine yaklaşık olarak 9 km mesafede yer almaktadır. İlçe merkezine yürüme mesafesindedir.

Marina Mesire Alanı Nasıl Gidilir?

Buraya ulaşım için herhangi bir toplu taşıma aracı hizmet vermiyor. Bu nedenle yalnızca özel aracınızla gelebilirsiniz. Konum bilgisini kullanarak ulaşım sağlama şansına sahipsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.