Anasayfa / GEZİLECEK YERLER / Menekşe Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir?

Menekşe Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Menekşe Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir? – İstanbul Gezi Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Menekşe Kadınlar Plajı Nerede;

İstanbul ilinin Sarıyer ilçesinde Ormanlık bir alan içerisinde, yeşil ve denizin mavisi ile bütünleştiği bu Plajda İstanbul’da Bayanlara özel denize girilecek ideal yerlerdendir. 200 metre uzunluğunda 50 metre genişliğinde ve sahili kumdur. Denizin içi kum çakıl karışımıdır, yer yer yosunlarla karşılaşabilirsiniz. Sizlere Plaj hakkında kısa bilgiler vereceğiz.

Menekşe Kadınlar Plajı Hakkında;

Menekşe Kadınlar Plajı, 3. Köprünün hemen yakınında, sessiz ve temiz ortamı ile İstanbul’da yaşayan bayanların ve İstanbul’a gelen bayan misafirler için uygun yerlerdendir. Duş Kabinleri, Sağlık Kabini, Soyunma Kabinleri, Mescit Ve WC Gibi Tüm İmkânları bu Plaj da Bulabilirsiniz. 8 yaş üstü plaja alınmamaktadır. (tekneyle gelinebilen buraya 8 yaş altı için(5-8 yaş arası için) teknelerde ücret alınabilir)

Menekşe Kadınlar Plajı, Hafta içi her gün sadece bayanlara özel plaj olarak hizmet vermekte olup hafta sonları bay bayan karışık giriliyor. Menekşe Kadınlar Plajının en dezavantajı sadece tekne ile ulaşılmasıdır. Plaja kara yolu ile ulaşım sağlanamamaktadır. Sarıyer’den kalkan teknelerle belirli bir ücret karşılığında buraya gelebilirsiniz.

OKUMALISIN  Ilgın Yalburt Hitit Havuzu Nerede – Nasıl Gidilir?

Menekşe Kadınlar Plajı Giriş Ücreti;

Plaja giriş ücretsizdir. Sadece tekneyle gelindiği için tekneye ücret ödüyorsunuz.

Menekşe Kadınlar Plajına Nasıl Gidilir;

Menekşe Kadınlar Plajı Sarıyer ve Rumeli Kavağından özel olarak kiralanan tekneler veya buraya tekne turu ile yolcu taşıyan firmalarla gelebilirsiniz.

Sarıyer De Vapurlarla Yaklaşık 45 Dakika – 1 Saat sürmektedir.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Torkul Göleti Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kamp – Piknik – Düzce

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Torkul Göleti Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kamp & Piknik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir